Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Harry Styles minden koncerten...

Harry Styles minden koncerten mondja ezt az ,edging’ szót. Mit jelent?

Figyelt kérdés
Sajnos németes vagyok, így lefordítóztam, és valami szegélyezőt adott ki, valószínű nem ezt jelenti. Valaki aki fan, vagy bárki, megtudja nekem mondani pontosan mit jelent? Adok egy linket ahol ezt mondja [link]

2022. jan. 26. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Maradjunk annyiban hogy pikáns jelentése van.
2022. jan. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az edging (kb. "élvezet elhúzás") egy szexuális kifejezés és az orgazmuskontrollhoz van köze. Addig izgatod a partnered amíg el nem jut az elélvezésig, és megtalálod azt a pontot, ahol még nem történik meg, de már rendkívül fel van izgatva. Ez a képzeletbeli határ (edge), és ezzel a határral való játszadozás az edging.

Amit a videóban csinál, az a rajongók húzása azzal, hogy éneklés helyett szövegel, megállítja a zenét, azaz az előadás csúcspontját mindig eltolja egy kicsit. Ez a fajta játék is egy edging.

2022. jan. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!!
2022. jan. 26. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!