Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek gaz ha valaki 300...

Szerintetek gaz ha valaki 300 kovetonek posztol?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem ezt csinalni,szinte mar hobbikent. A kovetoim nagy resze az ismeroseim kozul van aztan ehhez jonnek a helybeliek es egy par idegen. Eleg jo minosegu kepeket toltok fel,geppel keszitem oket. (Pl.: etkezesek etteremben, draga dolgok vasarlasa,sok sok utazas,nyaralas.) leginkabb fashion temarol szol az egesz oldalam,szerencsere megtehetem hogy sokat es markas dolgokat vasaroljak. Ezeket egy jo telefonnal vagy mint fentebb emlitettem fenykepezogeppel szoktam lefotozni. (Nyilvan magamról is rengeteg kep van kint,de csak keves selfie,es abbol sem ez a Snapchates csillogos agyoneffektezett,hanem szep,letisztult,rendezett es termeszetes fotok. A legtobb inkabb olyan amit mas keszit rolam.)Viszont ezt majdnem ugy mint egy influencer, igyekszem nagyon jo szemszogbol fotozni,de sajnos nem sokan latjak mivel ugye a profilom is privatra van allitva,es szinte alig jonnek uj kovetok,az is csoda hogy ez a 300 meglett. Szerintetek gaz hogyha valaki igy megossza ,ilyen keves emberrel a mindennapjait mintha sokan kovetnek?
2022. jan. 29. 10:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja es ezaltal ugye a likeok is sajnos kevesek a kepeimen,. Valakinek a homályos fotóján több like van mont az én pl.: profi fotós által csinált fotósorozatomon. Elég színes szerintem az oldalam,sok olyan dolgot mutatok meg amit más nem tehet meg ,viszont így ő is láthatja,hogy milyen ott lenni. Oké,hogy egy kép nem adja vissza de ő is nagyjából képben lesz a programokról,hogy milyen is más kultúrákban az élet. Gondolok itt egy Egyiptomi/Dominikai nyaralásra.
2022. jan. 29. 10:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, az a gaz hogy azt kepzeli, hogy barmit is hozzatesz a vilaghoz azzal hogy draga dolgokat vesz, etterembe jar apu-anyu penzen es utazgat (ami igy jarvany idejen nyilvan kamu).
2022. jan. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem mondtam,hogy jarvany idei utazasrol beszelunk. Joval a Covid elott jartam Balin is es a fentebb emlitett orszagban is,viszont most is tervezem,csak nem akarok hazudni ,fogalmam nincs hogy all most a jarvanyugyi helyzet utazas szempontjabol,ugyhogy ennek meg utana kell neznem.
2022. jan. 29. 13:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Így is tele van hamis dolgokkal a social media, miért kéne még a te nyaralós fotóid miatt is rosszul éreznie magát az embernek, hogy ő nem teheti meg h oda elutazzon?
2022. jan. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!