Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma kaptam egy elég fura...

Évi88888 kérdése:

Ma kaptam egy elég fura telefonhívást A vonal végén egy kislány szólalt meg, aki az anyukáját kereste Számot nem írt ki, csak egy név volt ott, amire sajnos nem emlékszem.. a telefonombol nyoma veszett a hivasnak??

Figyelt kérdés
Tapasztalatok már éhez hasonlót?

2022. jan. 31. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy veszett volna nyoma egy bejövő hívásnak? Főleg ha nevet írt ki, akkor meg a listadban is benne van.
2022. jan. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pont ettől érdekes,hogy nincs benne
2022. febr. 1. 08:58
 3/6 charlessheepford válasza:
Ez a Pegasus módszere. Tesztelnek. Most állították fel a titkos vonalat, amin keresztül lehallgatnak.
2022. febr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Ez egy halál játék. A kislány a halott anyukáját keresi. Ő valójában egy szellem. Már régen halott. Akit felhív egy héten belül meghal. A halálakor az utolsó szám a híváslistájában aki nő, szintén kap hívást. Így terjed a lánc. Nem lehet megszakítani csak egy módon. Ki kell ásni a kislány hulláját és az anyja mellé temetni. Erre egy heted van. A nehéz az az hogy meg kell találnod a kislányt akinek nem tudod a nevét.

Ezért nem adom meg a számomat senkinek sem.....

2022. febr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Akemi Akita válasza:
54%

Nekem egyszer volt, hogy csörgött a telefonom, és egy kislány szólt bele... Hogy nincsenek batátai és lennék e a barátja...

A hideg is kirázott.. Letettem a telefont... Ismeretlen szám volt.

2022. márc. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én lettem volna a barátja! :D
2022. máj. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!