Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csúnyán nézek még akkor is ha...

Csúnyán nézek még akkor is ha nem akarok úgy nézni, miért?

Figyelt kérdés

14-15 éves koromban kilátástalannak láttam mindent és nem nagyon érdekelt semmi, káosz volt a fejemben, most már azért belül érzem a szépen kialakuló harmóniát, ami persze még korán sem teljes, de már jól érzem magam. Azt vettem észre, hogy nekem még akkor is gonosz a nézésem amikor belül úgy érzem, hogy kedvesen nézek másokra, ez nem kimondottan előny pl szemezésnél, lányok gondolom ti sem néznétek sokáig valakire aki gonosznak látszik.

Vagy kanyarítsak mosolyt az arcomra mint Joker? :D:D


2010. szept. 10. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A Jokeres megoldás teccik :)


Probáldki xD

2010. szept. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Neked egyszerűen ilyen a mimikád:D Nem tehetsz róla.

Viszont, ha gondolod ezt annak a lánynak akivel ismerkedsz meg is mondhatod, hogy neked ilyen az arckifejezésed, nehogy félre értse:D:D

A jokereset azt kipróbálhatod:DD

2010. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
pöppet fájna :D
2010. szept. 10. 16:40
 4/9 A kérdező kommentje:
16:35 De mondjuk egy járás vagy alkalmi szex úgy kezdődik, hogy meglátod a kiszemeltet, na és nálam már itt gond van a nézésem miatt, szóval hátrányban vagyok, nem tudom érted e.
2010. szept. 10. 17:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

én is ilyen vagyok. reggelente ha látok vmi helyes srácot, ránézek és nem tudok normálisan nézni. pedig régen, olyan fél éve annyi mindenkivel szemeztem, de most meg már csak gonoszan tudok nézni:(

pedig nem is akarok.:(

2010. szept. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mármint a villamoson vagy a héven :)
2010. szept. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

22:00

Te régen tudtál, én akkor sem, ez lehet nálad önbizalom csökkenés is. Vagy nem érzed ezt?

2010. szept. 10. 22:29
 8/9 anonim ***** válasza:
De, érzem :S
2010. szept. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%

Nekem is olyan a nézésem - ALAPBÓL, - mint a "Magilla Gorillának", de magamról tudom, hogy a fény irritálja a szememet, - azért van "előember homlokom"...


Azt javaslom, hogy tartsd szépen, rendszeresen karban a fogaidat és mosolyogj! -Sokat javíthat a helyzeteden.

2010. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!