Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom exe nézegeti a képeit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom exe nézegeti a képeit, és nem hagyja békén pedig szépen és csúnyán is kértem tőle! A párom nem szól neki semmit, azt mondja h szóljak én neki vagy azt csinálok amit akarok. Mit tegyek v ne tegyek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
most mi a baj, hogy az ex nezegeti a parod kepeit? mi kozod neked ahhoz? vagy honnan tudod, hogy nezegeti, nem mindegy neked? mar meg kpeket se lehet nezni?bakker, vagy mi a problemad?
2009. márc. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A "párod" neked nem párod ahogy olvasom. Úgy tűnik, hogy neki tetszik ez a helyzet. Beszélgess el vele komolyan. Ha nem ért a szóból akkor értsen a tettekből. Én megértem, hogy ez téged zavar, engem is zavarna.
2009. márc. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1 válaszhoz!Nem tom neked h tetszene ha a párod képeit nézegetné az exe és nem szállna le róla!?Remélem egyszer te is megtudod h mennyire rosz is ez!!
2009. márc. 31. 13:32
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és hogy mi közöm van hozzá talán az hogy az élettársam! Egyébként ő mondta el nekem!
2009. márc. 31. 13:34
 5/7 anonim ***** válasza:
megint elso vagyok, en azt nem ertem, hogy honnan tudod, hogy nezegeti a kepeit. A csaj otthon azt csinal, amit akar. A kerdesben pedig csak annyit irtal, hogy nezegeti a kepeit, mit csinalj, nem irtad, hogy nem szall le rola. Ez egyebkent miben is nyilvanul meg? Az ex-es ugyeket pedig nem neked kell megoldanod, hanem a parodnak, ha te elmondod neki, hogy zavar teged, akkor o merlegelheti, hogy mi a fontosabb, ha szeret, akkor megteszi amit akar, de az is lehet, hogy baratkent meg akarja tartani a csajt. ha pedig vaami kialakul megint koztuk, az ellen ugysen tehetsz semmit.
2009. márc. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja, bocs, most olvasom, hogy irtad, hogy nem hagyja beken.
2009. márc. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy oldalon nézegeti és a párom szólt nekem.Az engem nem érdekel h mit csinál otthon csak szálljon le a páromról!Írogatott neki msn en,telon,és most a képeit és a közös képeinket nézegeti.Minden okot kitalál h tudjon vele beszélni v is a párommal.Azt hittem h már abbahagyta de most megint elkezdte!!!
2009. márc. 31. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!