Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hiszel a világvégében?

Hiszel a világvégében?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, egyszer biztosan lesz.Hogy mikor az még jó kérdés...
2010. szept. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jah, pl majd ha a Napnak annyi akkor tuti annyi lesz a Földnek is.
2010. szept. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom evvel neked nem kell foglalkozni mert úgyse éled meg mikor el jő a világ vége.
2010. szept. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én hiszek :D

2012 ben lessz lehet (nem a film,és nem is biztos h úgy lessz...csak a mayákban hiszek)

amúgy lehet h megéli...lehet h épp holnap lessz,ki tudja

én remélem meg élem :D

2010. szept. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akk nem csak én vok így vele,én is hiszek benne.De nem biztos,h vége lesz a világnak,a tényekben v. valahol azt halottam,h ez a folyamat 2020 is elhúzothat,de nem lesz vége a világnak csak elsötétül minden és kezdődik egy új világ.(de ez hülyeség)
2010. szept. 11. 12:53
 6/8 zsana1495 ***** válasza:
Az érdekes lenne, ha 2020-ban vége lenne a világnak.:D Több millió évek vannak még hátra a Földnek, talán milliárd, hacsak nem csapódik be valami közben. Az új világ arra értendő, hogy a gazdasági válságnak vége, az országok fejlődésnek indulnak, az emberek gondolkodásmódja megváltozik, mégpedig emiatt az esemény miatt. De, hogy milyen irányba?:O
2010. szept. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem, biztos az emberi faj ki fog halni, egytől eggyig :D
2011. ápr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
olyan hülyeség ez a világvége... én nem hiszek ebbe...max valami furi természetfeletti akármi lesz amit nem lehet megmagyarázni szerintem de amugy tuti hogy nem lesz majd talán egyszer valamikor de biztos nem élem meg és szerintem az hülye aki meg akarja élni(már bocsi)de azok nem hiszem hogy megtörténnek amik a filmben voltak..esetleg ha leáll a golfáramlat akk a föld befagy azt szevasz nyár xD
2012. nov. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!