Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Életed utolsó perceiben...

Életed utolsó perceiben lepereg előtted az egész életed. Hiszel benne?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
50-50. Vagy lepereg vagy nem. Majd ha itt az ideje akkor meg tudom és majd fb-n üzizek neked :D
2011. okt. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez valami hülye filmes fogás.. persze lehet hogy van aki gyorsan átgondolja, de én kétlem hogy ilyesmin gondolkoznék halálom előtt, egyébként se szoktam a múltról fantáziálni + el is felejtem általában a dolgokat.
2011. okt. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hogy peregne már le az agyam nem mozi... meg időd se lenne
2011. okt. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem pergett le amikor halal kozeli elmenyem volt...

De gyakran hallani.

2011. okt. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A válasz írója 95%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:53

ez most télleg igaz? :S

mi történt?


amúgy szerintem se pereg az egész életem le előttem ...ám nem is nagyon akarnám :)

2011. okt. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én több ismerősömtől is hallottam, hogy halálközeli élményüknél (balesetek) lepergett előttük az életük.

Pedig nekem nincs sok ismerősöm :DD

2011. okt. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

10.48:


ez:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__parapszichologia__13..


de még ebből is maradtak ki részletek, nehéz rendesen megfogalmazni.

pl. azt nem is írom, hogy a fejbevágás után nekem az "idő mintha lelassult volna" a forgás is mintha sokkal lassabban pördültem volna meg a csapástól, mint egy lassított felvétel úgy éreztem és a gondolataim sokkal gyorsabban cikáztak...

vagy pl. a fényről nem is írok, mondjuk én inkább az embereket figyeltem mintsem az először sötét alagutat, majd a fényt... nekem elölre majd ahogy elfordultam a jobb kéz felől volt egyébként de én inkább az emberekkel foglalkoztam azzal nem is.

2011. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!