Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom?

Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok itthon anyuék elmentek rokonokhoz de mivel migrénem volt itthon maradtam, és épp fent vagyok a szobámba de lentről a konyhából hallok hangokat (fiók, edények, evőeszközök és egyébb), lehet hülyén hangzik de én nem merek lemenni, én mindig összefosom magamat a sötétben, és ahogy lemegyek a lépcsőn még vagy 5 métert kell menni hogy elérd a lámpakapcsolót, ezért szoktam anyumat hívni hogy jöjjön velem, lehet hogy ez elég cringe de ez van, hiába vagyok majdnem 2 méter magas állat ahogy mondani szokták én félek a sötétben, ez van, vagyis várok ötleteket mert rendőröket nem akarok hívni mert lehet hogy csak valamilyen állat, pl macska vagy róka (erdő mellet lakunk) de ha esetleg tényleg betört valaki akkor meg hívnám a rendőröket de lent hagytam a telefonom, amin meg most írok a tabletemről ebbe nincs sim kártya, vagyis tudtok valami ötletet hogy mit kéne csinálnom? A haveromnak is szóltam de azt mondta hogy csak egy állat lehet, és amugyis csak 2 óra mulva tudna átjönni, anyumék meg csak holnap délben érnek haza. :(

#Megfogokhalni :'l
2022. febr. 5. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Bekapcsolod a mobilodon az "elemlámpa" funkciót, már gyakorlatilag az össesban van, és az elég sok féynt ad, hogy lássál magad körül.
2022. febr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De a telefonomat lent hagytam a konyhába mikor kaját csináltam, és a tabletemen nincs vaku, azt csak arra vettem hogy legyen min filmet nézni
2022. febr. 5. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor indíts el full fehér weblapot, elég fényt ad az ha az egész kijelző full fehér.
2022. febr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, majd írok ha túléltem
2022. febr. 5. 21:39
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak egy macska jött be az ablakon 😅
2022. febr. 5. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!