Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy véletlenü...

Volt már olyan, hogy véletlenül bezártál valakit?

Figyelt kérdés
Ha lehet akkor ne csak egy "igen"-t vagy "nem"-et írj, hanem írd le, hogy hogyan történt.

2022. febr. 6. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Igen, a nagymamám kizártam az erkélyre.
2022. febr. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lezártam a géptermet, és nem vettem észre, hogy a kolléga még a sarokban alszik. Szerencsére volt telefon.
2022. febr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
főnökömet a hőközpontba. A ciki az volt, hogy lent van a -2. emeleten, és nincs térerő. Nem vettem észre, hogy bent van. Lekapcsoltam a világítást, bezártam az ajtót és eljöttem. 3 óra múlva járt arra egy takarító és hallotta meg a dörömbölést. Na ennek a főnöknek volt a mániája, hogy "minden ajtó legyen mindig bezárva, nem elég, hogy kivülről gomb van, legyen rázárva". Utána megváltozott a szabály. Ahol kivül gomb volt és nem kilincs nem kellett bezárjuk.
2022. febr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 NTBS ***** válasza:
74%
Igen, néhány lassú gyereket az iskolában.
2023. febr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Engem csak kizártak gyerekként a házból véletlenül, mert kiszöktem este. Másnap reggel kaptam érte.
2023. febr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!