Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok, nők ha volt már olyan...

Lányok, nők ha volt már olyan amikor rátok nyitottak véletlenül (olyan ember akivel nem vagytok intim viszonyban) hogy reagáltatok rá? Melyik testrészetek takartátok el? Szőrösen vagy szőrtelenül kellemetlenebb számotokra egy ilyen baleset?

Figyelt kérdés

2018. márc. 30. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Ép ésszel fel nem tudom fogni, hogy miért érdekelhet ilyesmi bárkit is? Ez izgat vagy mi?
2018. márc. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ismerek valakit aki nehezen dolgoz fel egy hasonló esetet
2018. márc. 30. 14:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előfordult egyszer a munkahelyemen(egyenruhát hordunk). Nem takartam el semmimet, nem vagyunk már kisiskolások, szerintem aki benyitott kellemetlenebbül érezte magát. /szőrtelenítem magam, de kétlem, hogy bárki is egy ilyen helyzetben ezt figyelné/
2018. márc. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Persze, ismersz valakit... ne erre vered, inkább? :D
2018. márc. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én is szégyenlős vagyok nehezen tudom elképzelni, hogy nem tett meg az illető mindent, hogy tuti ne lássák. Mert aki ilyen típus az biztosra megy, hogy nem "nyit rá véletlenül valaki", de ha mégis, a helyzettől függ, hogy mit takarnék el, és hogy most szőrös e vagy sem bármim is, az ebben az esetben század rangú.
2018. márc. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
nem takartam, a sok szőrtől úgyse látott semmit
2018. márc. 31. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt rá példa de nem takartam el magam,nem vagyok szégyellős,szőrös :) 36N
2018. márc. 31. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%

Fordult már elő ilyen. Nem takartam el magam. Nem szégyenlősködöm...

Ma 39/N

2018. ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Egyik testrészemet sem takartam el, mert hirtelen eszembe se jutott a meglepődétől. Különben is mindegy lett volna már. Úgy reagáltam, hogy visítottam, hogy takarodjon kifelé. Egyformán cikis, szerintem nem függ a szőrösségtől.
2018. máj. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!