Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mar nem nezik a sztorimat?

Mar nem nezik a sztorimat?

Figyelt kérdés
Eddig mindig neztek bizonyos emberek,de mostmar vagy ilyen 5-6 ora utan vagy egyeltalan nem. Miert?
2022. febr. 7. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert unalmas vagy számukra.
2022. febr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ennyire? :( mit tehetnek amivel felporgethetnem a kepeket?
2022. febr. 7. 16:51
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagyon nehezen nezik meg :( pedig erdekes tartalmakat (utazas stb) posztolok. Akik eddig 59mp utan megneztek azok is csak 15-20 perc utan akik meg ilyen egy-ket ora elteltevel neztek,azok pedig 4-6 ora mulva. Van aki meg sem nezi,csak ha mar majdnem letelt a 24 ora,es majdnem eltunt. :(
2022. febr. 7. 17:01
 4/13 anonim ***** válasza:
Uramisten... 🤦‍♀️ Online élet helyett inkább a valóságban élj.
2022. febr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Te meg terelés helyett inkább a kérdésre válaszolj,vagy lépj ki. Nem kötelező kommentelni. “Uramisten..🤦‍♀️”
2022. febr. 7. 18:07
 6/13 anonim ***** válasza:

Aztamindenitdebeszóltál. 🤣

A külvilág felé próbálod vetíteni, hogy milyen boldog vagy és csodálatos életed van, közben az online és a valós életed is egy rakás fos. Belül üres vagy, rendes élmények helyett jobban érdekel téged, hogy mások előtt érdekesnek, kivételesnek tűnj. De látod, még online sem érdekelsz senkit. 🤷‍♀️

2022. febr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De felidegesítetted magad xD átmentél közben személyeskedésbe is. Nem volt szándékomban beszólni,de azért jogom van megvédeni magam nekem is,nem csak neked ;)
2022. febr. 7. 18:25
 8/13 A kérdező kommentje:
De ha te idejössz csak azért,hogy kötekedj,akkor az csakis téged minősít. Nem azért posztolok Instára,mert azt szeretném mutatni,hogy milyen csodás az életem,hanem mert élvezem ezt csinálni. De az már más tészta,hogy kezd egyhangúvá válni a profil.
2022. febr. 7. 18:28
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát én ugyan rajtad nem idegesítettem fel magam. 😄 Csak nevetni tudok az ilyeneken, mint te. 😁
2022. febr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor nevess ;) puszi
2022. febr. 7. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!