Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hülyeséget csináltam munkában...

Hülyeséget csináltam munkában mert egyfolytában provokálnak engem, hogy tehetném jóvá?

Figyelt kérdés
Külföldön dolgozom és sok más nemzetiségü kollégám van és vannak páran akik nagyon szemtelenek és már többször vissza hallottam, hogy lebeszélnek, hazugnak állitanak be engem (és másokat is) és próbálnak valamit rám fogni. Nos 3 év alatt ez meggyült bennem és a multkor kicsit ittasan azt mondtam az egyik kollégámnak, hogy a sógora (aki szintén ott dolgozik és ketten együtt nagyon szemtelenek) jár utánam és viszonyom van vele de én be akarom vele fejezni ö meg nem hagy békén. Természetesen ez nem igaz, de olyan jól elö adtam neki, hogy elhitte.. Tudom, hogy túlzásba vittem, de már elegem volt a szivatásokból és azt akartam, hogy össze is kapjanak. Most persze én vagyok a hibás és beláttam, hogy rossz döntés volt. Hogyan tudnék kimászni ebböl?
2022. febr. 8. 03:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Most természetesen mindketten haragszanak rám, bár a „célomat“ elértem, hogy feszültség legyen köztük. Az egészböl csak annyi igaz, hogy ez a fiú volt 2-3x nálam de csak kávén max. néha még beszélgetünk munka után.
2022. febr. 8. 03:19
 2/11 Noren1989 ***** válasza:
84%
Sehogy. Ezt szépen megkeverted.
2022. febr. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Jobb helyeken szokás például bocsánatot kérni attól, akivel bunkó volt az ember - ezt próbáltad már?
2022. febr. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Ne alázkodj meg! Szívattak, visszaszívattad őket, most látják, hogy nem lehet veled szórakozni. Ha odamész alázatosan becsicskulni, akkor megint kezdődik.
2022. febr. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

#4 azért szívatás és szívatás között is van különbség.

Ha beszólogatnak ne hagyja magát.

De megkeverni a megkeverni valót, csak mert épp ahhoz van kedve...

És ha a kolléga összeveri a sógorát? Vagy közli a testvérével, hogy csalja a férje...?

Amúgy is, ha szívatják, nem kedveli, minek hordja fel magához kávézni akármelyik srácot?

Nem túl életszerű.

2022. febr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Én három lehetőséget látok.

1: Tényleg lefekszel a nevezett féllel, így egyből igazzá válik az állításod, senki nem szólhat egy szót sem.

2: Ha már elkezdted kavarni a szart, ne hagyd félbe, kavard tovább. Végülis mit érdekel téged, hogy mit gondol rólad az a két majom?

3: Megfutamodsz, elkezdesz lelkizni meg fűtől-fától bocsánatot kérni, és igazi bohócot csinálsz magadból.

Én a kettes számú megoldást találom szimpatikusnak.

2022. febr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Te akartál barátokközt-öt... Most megkaptad. :D


Az idő majd megoldja.

2022. febr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jah, én is úgy gondolom, hogy csak az idö oldja meg… mondjuk ma már barátságosabb volt velem az illetö. Bár biztos haragszik, ki tudja
2022. febr. 11. 04:21
 9/11 anonim ***** válasza:
25%

Idő!


Vagy bocsánatot kérsz és próbálsz normálisan viselkedni ezután.


Az első verzió a könnyebb út.

2022. febr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Jól tetted szerintem
2022. márc. 8. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!