Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaposváron leszólnak, ha van...

Kaposváron leszólnak, ha van stílusod?

Figyelt kérdés
Budapesti lány vagyok, oda megyek gimnáziunba, vagy a Munkácsyba, vagy a Zichybe. Tudjuk, hogy Pest és Kaposvár között van egy kis különbség öltözködésben a gimiseknél. Nem ismerem Kaposvárt, de egy pár kaposvári mondta, hogy ha kitűnök a metálos stílusommal, le fognak szólni rengetegen. Kaposváriak, ez igaz?

2022. febr. 9. 04:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pesten is.
2022. febr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bár én már korántsem vagyok iskolás korban, de a Zichy mellett laktam 10 évig a Szántó utcában. Láttam én ott sokmindent... Nem volt ritka a zöld taréjos fiú/lány az utcában! Metálosok lányok is voltak, meg hát kb mindenféle stílus képviselteti magát. Szóval ha eleionte nem nagyon extrém módon nyomod a metálos vonalat, akkor nem fogsz kitűnni kb semennyire. Aztán majd meglátod mennyire lehet bedurvulni.
2022. febr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem tűnnél ki, mivel több metálos van, azért jobban kinéznének, ha jellegzetesen "belpestien" öltözködnél, bár itt is természetesen (mint több világi stílusirányzatot nézve) megvan ennek a maga, kaposvári vonatkoztatása. Zichy-ben még csak ki sem tűnnél, szerintem, Munkácsyban azért elég gyakori, hogy úgy járnak a lányok, hogy felére összeszorítja őket a ruha, annyira feszül, óriási karmokkal, platinaszőke hajjal, stb. Igaz, hogy nem egy világváros, de a fiatalok között tényleg mindenféle öltözködést lehet találni. Tudom, hogy nem erről szól a kérdés, de erősen meggondolnám, hogy melyik helyre mész, mert sok tekintetben ég és föld a kettő. Lehet, hogy nekem van magasan a küszöb, de számomra a Munkácsy egy borzasztóan putri, közönséges hely, meg merem kockáztatni, hogy ha újra döntés elé lennék állítva, hogy pl. a katolikus gimnáziumba felvételiznék. De, persze, kéretlen tanácsot a kutya sem fogad szívesen, csak gondoltam elmondom röviden a véleményem, ha már én helyi vagyok.
2022. febr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mikor én voltam ott gimis volt sok gót, metál, akkor élt nagyon az emo, úgyhogy nincs semmi meglepő benne, de nyilván azért az idősebb korosztály bárhol megnéz.

Én rocker voltam színes hajjal, soha nem ért atrocitás.

2022. febr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönön szépen, akkor megnyugodtam. Testvérem a katolikusba jár, állítólag oda jár a legtöbb átlagos, nyomibb diák
2022. febr. 9. 16:15
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan látsz értelmet a kérdésedben? Komolyan azt gondolod hogy Kaposváron egyfajta ember él, aki ráadásul éppen stílus alapján szól meg idegen embereket? Tényleg?
2022. febr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha azt gondolnám, nem tettem volna fel a kérdést. Azért kérdezem, mert nem tudom. Nem ismerem Kaposvárt. Ezért kérdeztem, nyugi.
2022. febr. 11. 13:59
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Na a nagypofájú budapesti bunkóparaszt csajszi idejön sírni hogy fél hogy leszólják. Aztán te szólsz le másokat a nyomizással. Maradj budapeste jobb lesz az mindenkinek.
2022. febr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
45%
Naaa, én is a katolikusba járok, ne szóld le.
2022. febr. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

7#


A kérdésed egy marhaság. x tízezer ember várható megnyilvánulásait szeretnéd előre jelezni egy kalap alá véve őket mint a "kaposváriak"... Ráadásul egy olyan lényegtelen dologban amit az alap jólneveltség sem engedne megtörténni.... Szóval mégyegyszer mondom, át kéne gondolnod a kérdésed értelmét.

2022. febr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!