Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Arra keltem, hogy csengetnek?

Arra keltem, hogy csengetnek?

Figyelt kérdés

Kétlaki életet élek, többször is vagyok vidéken, de általában Budapesten. A fővárosi lakásunkban még ilyet nem tapasztaltam, de a vidéki házunkban előfordult már nem egyszer, hogy a dallamcsengőre keltem. Volt már olyan, hogy a csengő teljes dallamát hallottam, de ma éjszaka pl. csak a feléig szólt, a vége már nem játszódott le. Senki nincs/nem volt az ajtó előtt, és mivel mozgásérzékelős a lámpa a bejáratnál, így az egy darabig világítana, ha ott járt volna valaki.


Ez lehet az alvási paralízis egy formája is? A neten nem sok mindent találtam a témával kapcsolatban, viszont egyáltalán nem tapasztaltam azt, hogy lebénultam volna. Rögtön ki tudtam kelni az ágyból és mást nem is képzelődtem. Az is lehetséges, hogy álmodtam és annyira valóságosnak tűnt, hogy már csak beképzelem? Ez mondjuk megmagyarázná azt, hogy miért csak a dallam felét hallottam. Bár az is lehet, hogy szimplán csak megőrülök, ki tudja :)



2022. febr. 13. 04:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kösd ki azt a csengőt aztán majd meglátod. Műszaki hiba is lehet.
2022. febr. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ilyen a csengő,magától megszólal.
2022. febr. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy ideig valamiért akkor szólt amikor a szomszédhoz csengettek (családi ház, ilyen "bedugos" csengő, szóval az egyik fele kint a másik bent a konektorban)
2022. febr. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 NTBS ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy alvási zavar, inkább egy álom amiből felébredtél. Vagy a csengő kezd elromlani.
2022. febr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, azóta már én is a rossz csengőre gyanakszom :)
2022. febr. 13. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!