Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire borzalmas septumot...

Mennyire borzalmas septumot szuratni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mostanában gondolkoztam azon, hogy szeretnék piercinget, (septumot) viszont még egyenlőre szeretnék tájékozódni. Mivel sajnos egy ismerősöm sincs, akinek lenne így nem tudok sehol sem rá kérdezni. Neten olvasgattam néhány oldalt, de kíváncsi vagyok, hogy itt az embereknek mi a véleményük. Akinek van septumja, mennyire fájt? Esetleg volt olyan, akinek voltak vele problémái?



#piercing #septum #Septumpc
2022. febr. 13. 13:21
 1/3 anonim válasza:
75%

En szerettem volna szutani evek ota, de olvastam rola tapsztalatokat, es elegge raparaztam. Sirva mentem oda, sirva ultem a szekben, remegtem, hanyingerem volt, vert a viz de kozben faztam. Kb 3x fogtam le a no kezet, a vegen mar mondta hogy o nem szurja be nekem, menjek haza, es jojjek vissza maskor. Csak mivel szerettem volna, vegul engedtem. Hat a fajdalomra mondanek ilyen 2/10-et, delutan munka utan mentem szuratni tavaly nyaron. Ahogy bekerult az ekszer onnantol kezdve nem fajt, csak csípett. Aznap estig csípett a friss lyuk, masnaptol mar csak erzekeny volt. Talan 1 honapig volt kicsit erzekenyebb, azota az sem faj ha veletlenul megtepem. Nem verzett, nem gennyesedett vagy gyulladt be, hamar gyogyult, es nem fajt (csak erzekeny volt, de az turheto). Kellemeset csalodtam, sokkal rosszabbra szamitottam. Ha valamilyen oknal fogva ujra kene szuratnom, mar siman mennek, nem felnek mint tavaly nyaron.

Azota is ez s kedvenc piercingem magamon, imadom, (pedig van meg ezen kivul sok), masok is mondtak hogy nagyon jol all.

Remelem hasznos volt 😊

2022. febr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tényleg érzed ahogy at szurjak tűvel az kicsit kellemetlen és fájó, elkezdesz kicsit konnyezni, a piercing behelyezése is fájó de a 10/4-3 nem vészes.

Az orrfujas és forgatás ami még kellemetlen 1-2 hétig

2022. máj. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem volt vele problémam, napi szinten kezeltem. Jol is gyógyult be.

Csak arra figyelj hogy jó helyre szurjak mert ha porcba megy brutálisabb és nehezebben gyógyul

2022. máj. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!