Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az furcsa, ha egy 12 éves...

Az furcsa, ha egy 12 éves lányt érdekelnek a drogok? Úgy értve, hogy nem akarja kipróbálni, de sokat tanul róla.

Figyelt kérdés
2022. febr. 13. 21:24
 1/2 Olga néni ***** válasza:
Remélhetőleg minél többet tud meg róla, annál inkább rájön, mennyire veszélyes. Fiatalon sok hülyeséget kipróbál az ember, aztán, ha nem jön be neki, nem csinálja tovább, de a kábítószerről nem lehet lejönni olyan könnyen. Sőt.
2022. febr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is így kezdődött 16 évesen. 18 voltam mikor először kipróbáltam a füvet. 24 mikor sikerült LSD-t szerezni. Aztán aévrsz összes klasszikus drog + több mint 100 dizájner drog. 30 évesen már nem tudtam dolgozni se mert intravénás szerhasználó lettem. 35 évesen értem a heroinhoz. Most 37 vagyok, és hatalmas szerencse kell hogy elérjem a 40-et. De kb max 5 évem lehet vissza. Az életem egy kudarc. Ez egy ilyen buli :)
2022. febr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!