Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen munkát végeznél szívesen?

Milyen munkát végeznél szívesen?

Figyelt kérdés

2022. febr. 14. 18:20
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

9/


És nem tudom,hova szeretnék

2022. febr. 19. 22:14
 12/28 anonim ***** válasza:
Akkor első lépés azt megtalálni. Máris van egy célod...
2022. febr. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Én sem tudom, de rajta vagyok az ügyön...látom pl. hogy nagy szükség lenne ápolókra, és óriási hiány van belőlük, mert mindenki gazdasági, mérnök, informatikus pályára akar menni. Szeretnék én is segíteni az embereken, de alkalmatlannak érzem rá magam.
2022. febr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
A szándék már egy jó kezdet. A tudás megszerezhető!
2022. febr. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Félek a tűtől, meg nem vagyok az az izmos testalkatú sem, hogyha a beteg elesik pl. akkor elkapjam. A 12 órázástól sem tudom, hogy depressziós lennék-e. Viszont azt tudom, hogy a labormunkától és egy olyan munkától, amitől úgy érezném, hogy elveszek a kapitalista rendszerben, pl raktár, gyár, depressziós lennék.
2022. febr. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

13/


Mondjuk ez nem rossz,de én pl olyan munkát szeretnék amitől nem halok éhen.Ha azt nézem az ápolók nem keresnek valami jól,de ha neked ez lenne az álmod vagy a célod én csak örülök neki,hogy vannak még segíteni akaró emberek :) Csak meg is kéne őket fizetni rendesen.

2022. febr. 20. 01:01
 17/28 A kérdező kommentje:

15/


Teljesen átérzem amit írsz.Ezek a munkák mind olyanok,hogy mintha csak egy robot lenne az ember ugye dolgozol eszel dolgozol eszel,stb... de megfizetni annyira nem fizetnek meg.Sajnos olyan hülye az emberiség,hogy mindig a pénzesek a különleges emberek legyen az valami milliomos emberke vagy milliárdos vagy akár egy celeb vagy egy filmsztár vagy ilyesmi,ezeket mindig piedesztálra emelik az emberek maguk fölé mintha különbek lennének mint ők.Ezért is érzi sokszor az ember,hogy ő csak egy kis szardarab a gépezetben.

Én is folyton kicsinek érzem magam,pedig úgy alkotnék valamit vagy nem is tudom de butának érzem magam.

2022. febr. 20. 01:05
 18/28 A kérdező kommentje:

12/


Egy valami érdekelne de félek tőle.

2022. febr. 20. 01:06
 19/28 anonim ***** válasza:
Ne csak érezd azt, hogy, buta vagy. Tudatosuljon is. Mert egy ilyen szavazást egy 6 éves alkot.
2022. febr. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék belerokkanni, úgyhogy inkább elvetettem az ötletet. Csak nézni szeretem a kórházi sorozatokat. [link]
2022. febr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!