Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem talalom onmagam, igy nem...

Nem talalom onmagam, igy nem tudom milyen munkat vegeznek szivesen. Mindig van egy űr bennem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

32 eves leszek, van egy ket eves lanyom.

Van ugyan munkam, egy irodai munka, ahol nem vagyok boldog, mert szamomra keves.

Elotte dolgoztam penztarban, boltokban itt ott. Mindegyiket utaltam, mert mindig ereztem, hogy nekem ez keves. Nem tudom hasznalni az agyam, nem teljesedek ki.

Sajnos a gyerek es fiatalkorom ugy alakult, hogy ott kellett hagynom a Kozgazdasagi egyetemet, a szuleim nem akartak, hogy diplomam legyen.

Most ott tartok, hogy mar kesonek erzek barmibe is velefogni.

Itt a gyerekem, messze lakunk a fovarostol meg kulonben is, hatalmas leterheltseg egyetemre jarni, mondjuk Penzugyi szakra.

De az egesz eletemet kevesnek erzem. Jo a tanulasi kepessegem, a munkahelyem beiratott sok tanfolyamra, azokat orszag elsokent vegeztem el.

Szoval vergodok, nem tudom mit kene tennem. Egy egesz eletet leelni igy, hogy nem tortenik semmi, hogy egy senki vagyok.


2017. okt. 27. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Mindenképp támogatom, h tanulj valamit, kezdj az életeddel valamit, mert egyáltalán nem mindegy, h a gyerekednek milyen példát mutatsz. Igaz?


Itt kell felhívnom a figyelmed arra, h az ember nem megtalálja, hanem megcsinálja magát. Mi a hozzáférhető dolgok közül az, ami számodra örömet okozó értelmes cél?


Nos, van egy jó pár új lehetőséged, hogyan fejleszd magad pénzügyi, gazdasági területen. Utánanézek, és jelzek.

2017. okt. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem késő belekzdeni.Nekem levelező főiskolán 60éves évdfolyamtársnőm is van.Semmire sincs késő ha megvan benned az akarat.Ha olyan munkát szeretnél amiben kitűudzs teljesedni,szivesen végeznéd bátoritalak,hogy tanulj tovább.
2017. okt. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Volán Bátor válasza:
0%
szerintem klotyon huzd le magad, ennyi eletkedvveel
2017. okt. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom hogy mindenhol azt hallani hogy próbáld meg megtalálni mit szeretsz. Én is mindig legyintettem mert azt se tudtam hogy mitől érzem jól magam. Rájöttem hogy nagyon szeretek alkotni ilyen DIY módon. Próbáld meg átgondolni hogy mit szeretsz csinálni. Vagy bármi amit ha csinálsz nem érzed muszájnak. Akár sütés főzés, akár takarítás. Ha már megvan onnan könnyebb előre lépni. Kívánom hogy megtaláld, amitől teljesnek érzed magad :)
2017. okt. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!