Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarországon mik a feltétele...

Magyarországon mik a feltételei annak ha egy külföldi feltöltős telefon kártyát szeretne venni?

Figyelt kérdés
telefon,magyarország,sim-kártya

#mobil #Magyarország #telefon-kártya
2022. febr. 15. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi. Megrendeled ebayrol, en onnan rendeltem, raktak is ra 5 eurot. Ami hatrany hogy nehezebb feltolteni Magyarorszagrol. En kulfoldi netbankrol toltom fel, mert van kulfoldi bankszamlam. De olyan is volt amikor nem volt, akkor kerestem valami weboldalt ahol fel lehetett tolteni 1-2 euro elleneben.
2022. febr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs különösebb feltétele.

Megrendeled, majd meg jön (Valamikor), használod amire kell.

2022. febr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Laylah ***** válasza:
Mármint külföldi szeretne itt kártyát venni? Bemegy a Tescoba és a pénztárnál leemel egyet, kifizeti, beteszi telefonba és aktiválja. Ennyi.
2022. febr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaaa, hogy így kellett volna megközelíteni a kérdést? :)
2022. febr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Laylah ***** válasza:
Nem tudom, én így értelmeztem, de így mindkét eshetőségre kapott választ. :D
2022. febr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaz :)
2022. febr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!