Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek Normális dolog ?

Szerintetek Normális dolog ?

Figyelt kérdés
van egy ismerősöm aki a Nagybani piacon dolgozik Vasárnap tól péntek ig és csak a szombat a szabad napja,tudom a 70 es 80 as évek ben úgy dolgoztak az emberek hogy hétfőtől szombat ig,de azért szerintem ez már túlzás főleg úgy hogy vasárnap reggel 7 re jár be és mire haza ér hajnali 3 fél 4. hétfőtől kedd ig délután 1 re kell be érni de akkor is hajnali 3-4 mire haza ér szerdán reggel 9 től kell be mennie de akkor is szintén ilyen későn ér haza,csütörtök ön és pénteken délután 1 re megy szintén , a fizetés kalap szar heti 50ezer és targoncázik na meg be sincs jelentve ,más munkát nem nagyon tud mert csak 8 általánosa van,szerintetek ez normális,már le akar lépni onnan de máshova nem veszik fel.
2022. febr. 16. 12:27
 1/3 A kérdező kommentje:
mondjuk most meg akarják emelni a fizétését heti 100 ezer re de én még annyiért sem maradnék ott.
2022. febr. 16. 12:29
 2/3 A kérdező kommentje:
ja és szabadnap nagyon ritka utoljára 2 éve volt 3 nap szabadnapja,meg akkor 1 hét mikor beteg volt .
2022. febr. 16. 12:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs sok váltási lehetősége valakinek, akkor a sok munka szar pénzért még mindig jobb, mint nulla munka nulla pénzért. Élni kell, enni kell, fizetni a rezsit valamiből, stb. Amit leírtál, az havi 200 ezer forint a kezébe, míg segélyen ennek a töredékéből élne.

Magadból próbálsz kiindulni, akinek valószínűleg van érettségije, akár diplomája vagy papírja valamilyen szakmáról, és még fiatal is vagy, nagyobb a tűréshatárod és rugalmasabb vagy, ha nyelveket beszélsz akár külföldön is kipróbálod magad. Aki viszont 8 általánossal egy mókuskerékben ragadt, és sem ideje sem energiája nincs másra, az beletörődik a sorsába, és annak örül amije jutott.

2022. febr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!