Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha történt veled ilyen... mi...

Ha történt veled ilyen... mi volt halál közeli élményed?

Figyelt kérdés

2022. febr. 18. 22:02
A kérdező szavazást indított:
Volt már halál közeli élmény az életemben. (nő vagyok)
Nem volt még halálközeli élmény az életemben. (nő vagyok)
Volt már halál közeli élmény az életemben. (férfi vagyok)
Nem volt még halálközeli élmény az életemben. (férfi vagyok)
11 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire számít bele, egyszer teljesen véletlenül leléptem egy autó elé (mai napig nem értem miért nem néztem körbe). Sikerült befékeznie a sofőrnek, pár centire állt meg tőlem az autó. Nem győztem bocsánatot kérni, de hála ég normális volt a hapsi és megnyugtatott. Komolyan azt hittem hogy akkor végem 😅
2022. febr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szedlaklili válasza:
100%
Nem tudom mennyire számít annak, de a kocsim megcsúszott a jeges úton majd kettőt fordult a levegőben és az árokban kötöttem ki. Szerencsére csak a lábamat nyúltam le.
2022. febr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

90-es evekben volt 3 agyament barom a vaci uton, egy Ferraris, egy Corvettes es en :) Allandoan ment a szaguldozas Vac-Budapest kozott. Egyszer pest felol mentem fullon - ok Vac iranyabol versenyeztek ... Erdokertesnel az S-kanyarban szerencsere a zarovonalon zuztam, amikor szembe jottek egymas mellett mind a ket savot elfoglalva.

Na, ez meredek helyzet volt :/

2022. febr. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!