Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van-e itt olyan ember aki/...

Van-e itt olyan ember aki/ vagy az ismerőse ment keresztül halálközeli élményen, vagy hasonlón. Mesélne róla? (Akár egy mondatban akár oldalakban)

Figyelt kérdés

(Sokat olvastam róla, nekem is volt egy apróbb élményszerűségem, illetve a környezetemben egy-két embernek hasonló ahhoz, amit a szakirodalomban írnak). Érdekelne más mit élt meg/mit tud erről.


Köszi :-)



2012. nov. 11. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:
aha. nagyanyam volt komaba, es talalkozott a csalad regi elhunyt tagajaival.
2012. nov. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha van kedved, akkor mesélnél még róla,mit élt át pontosabban? :P :)
2013. jan. 8. 23:57
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

nem igazan tudok reszleteket mondani, mert reg volt es kicsi voltam meg. A legdurvabb az egeszben az volt, hogy amikor azt hittuk mi is es az orvosok is, hogy felebredt a komabol akkor o meg ugynevezett eber komaban volt. Ez ido alatt kerdezgettuk, hogy mit elt at a koma alatt, es mondta, hogy latja az apjat, meg meg valakit. Akkor nem ertettuk, hogy miert mondja, hogy latja, de kesobb kiderult, hogy meg akkor is kapcsolatban volt a tulvilaggal. Azt is mondta, hogy o is latta a fenyt az alagut vegen, es nagyon vagyakozott afele.


Vegul mikor mar kikerult a korhazbol akkor is kerdezgettuk, de nem emlekszik az egvilagon semmire, meg arra sem, hogy volt tulvilagi elmenye.

Most karacsony elott is probaltam, de nem tud rola semmit mondani.

2013. jan. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hűűha..ez ngyon érdekes..és Ő előtte nem is hallott ezekről? (fény alagút, stb), csak egyszerűen megtapasztalta? :O
2013. jún. 14. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!