Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudnám megtanulni,...

Honnan tudnám megtanulni, hogy hogy működik egy autó,mi számít jónak egy autón?

Figyelt kérdés
Valamilyen weboldal lenne ideális, ahol érthetően le van írva, ugyanis eddig nem nagyon foglalkoztam vele, és most így hamarosan megyek jogsit tenni rá, és jelenleg annyit tudok róla, hogy van benne kormány, meg pedálok...
2022. febr. 20. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Azert van az oktato, hogy elmondja es megmutassa neked mi hol van az autoban. Azert van a tanfolyam, hogy az elmeleti reszeket is elmagyarazzak, mielott beulsz a volan moge.


A 'mi szamit jonak' reszt nem tudom ertelmezni, ahhoz hogy megtanulj vezetni azt kell tudnod mi hogyan mukodik es mik a kozlekedesi szabalyok, nem azt hogy melyik auto meno vagy sem.

2022. febr. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, kimaradt, mi számít jónak autó vásárlásnál, úgy értem, milyen motor, kerekek, mit tudom én.
2022. febr. 20. 09:46
 3/3 anonim válasza:
Autószerelő szeretnél lenni? Vagy csak hogy ha elromlana a kocsid, akkor tud mi a baja? Nekem a YT sokat segített
2022. márc. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!