Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találok parancsokat a...

Hol találok parancsokat a mobil minecraft-hoz?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi hogy a telefonos, és a számítógépes minecraft ban, ugyan úgy használhatók a parancsok?

Vagyis amit gépen szoktak be írni parancsot, hogy azokat lehet-e használni a telefonos verzióban is?



2022. febr. 21. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb parancs egyezik, viszont a Bedrock verzióban van egy pár olyan parancs, ami idejét múlta (pl. testfor, toggledownfall), amik Java-ban 1.13-ban már rég kikerültek. Illetve érkeztek még idővel további parancsok a Java verzióba, amikből nem biztos, hogy az összes elérhető BE-ben is. De a legtöbb parancs egyezik; az ilyen egyszerű gamemode, time, weather, locate stb...
2022. febr. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gofrisütő ***** válasza:
A legtöbb gamerule parancs nincs a telefonosban, az execute kevésbé hasznos, az item helyett give van, de ezt leszámítva minden kábé ugyanolyan, csak kevésbé lehet személyre szabni. Pl. a @ után nem nézheted az entityk nbtjét.
2022. febr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
É még régen megvásároltam a minecraftot, de szerencsére java edition
2022. febr. 24. 20:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha parancsblokkozni szeretnél minecraftban, akkor mindenképp a java edition-t válaszd. (#1 voltam)
2022. febr. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!