Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez miert tortenhet, mivel...

Lilcsaa00 kérdése:

Ez miert tortenhet, mivel lehetne tulesni ezen gyorsan, vagy esetleg mi okozza ezt?

Figyelt kérdés

miota rendesebben tudom iranyitani az almaimat es atestem 3-4 alvasparalizisen, furcsamodon minden heten kb.1-2, neha tobb alkalommal elofordul az is, hogy elalvas elott meg tudom allapitani mikor esek megint egy ehhez hasonlo allapotba.

ugyanugy megvan a mozgaskeptelenseg, esetlegesen a fulem sipol mint a k*rvaelet (vagy hat ebben az alomnak nevezheto valamiben torteno esemenyhez tarsul valami masfele hang, barmi is legyen az, fulrepeszto) neha meg a szivem is kiesik ugy dobog, de ezek mar csak mellekes dolgok

amit furcsanak talalok hogy

viszonylag gyorsabban kitudom ebbol huzni magamat

meg egyaltalan nem kapok egy eles rendes kepet hogy mi is tortenik eppen, inkabb igy alig lathato de meg felismerheto korvonalakban rajzolodik ki valami random de kellemetlen/remiszto dolog/esemeny

altalaban ez esetenkent 5 vagy tobb alkalommal is megtortenik, de ugy jol egymasutan es altalaban tokom kivan az egesszel hogy elszenvedek egy fel akar egy orat is ezzel



2022. febr. 22. 01:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Evvel jár a tudatos álmodás.
2022. febr. 22. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!