Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mi tortenhetett?

Szerintetek mi tortenhetett?

Figyelt kérdés

Van egy haverom, akivel fbn beszelgetunk, este meg irt nekem, amire ma tudtam valaszolni, de mar azt jelzi, hogy nem megy at az uzenet. Vagyis nem tolt be a kis karika, pedig elerheto.

Nem tiltott le mondjuk, szoval nem ertem. Semmi vita nem volt koztunk, mi tortenhetett?


2021. dec. 12. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A messenger vacakol péntek óta. Mindig mondom, hogy ami működik azt ne akard megjavítani, de sose hallgatnak rám...
2021. dec. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat tenyleg fura, mert most egy ujabb uzenet elkuldese utan mar azt jelzi atment mind… ahh, sose lesz tokeletes ez a messenger.
2021. dec. 12. 12:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem vacakol, szerintem a ti mobilotok szar. 😅
2021. dec. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ketlem, jobban utana jarva sok iPhone-os kolega sziv most a messengerrel. Sot, nekem meg gepen is vacakol.
2021. dec. 12. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!