Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tanulhatnék könnyebben?

Hogyan tanulhatnék könnyebben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagy segítségre lenne szükségem, azzal kapcsolatban, hogy hogyan vehetném rá magam a tanulásra. Gimnáziumi tanuló vagyok, év elején még ment is ez az egész, azonban egyre inkább azt veszem észre, hogy nem megy. Egyszerűen mindent halogatok, nem figyelek az órán, nincs motivációm se már. Nem tudom mit tehetnék, kétségbe vagyok esve teljesen, hisz nagyon jó tanuló voltam, és ez a "esés" csak bűntudatot kelt bennem, és stresszelek rajta. Szeretnék változni, de nem tudom hogyan kéne. Valami tanács, vagy ti mit tennétek a helyemben? Előre is köszönöm!

2022. febr. 22. 14:14
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom rávenni magamat, és egyszerűen így mindig órák előttre marad a tanulás, és ez nagyon megnehezíti így a dolgom.
2022. febr. 22. 14:18
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak kezdd el,én most is várom a angol tanulását
2022. febr. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!