Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Barátnőm totál szerelmes a...

Barátnőm totál szerelmes a Mester Tamásba. Kinyír. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
20 évesek vagyunk. Körülbelül egy 8 éve volt, hogy leszedte az Elisabeth című musicalt, ahol a Tamás a Halál. Attól a perctől folyamatosan azt hallgattam, hogy ő így, hogy ő úgy...aztán néha csillapodott ez a vágy utána, de jöttek a megasztárok, meg a külömböző műsorok ahol feltünt. És most minden áron fel akar menni pestre, hogy valahol biztosan találkozik vele.A színházhoz vagy másegyéb.És fenyeget, hogy ha nem kísérem el akkor nem szeretem:D...imádom a barátnőmet, ezzel a Tamással is, de nem tudom miét ilyen fontos hogy találkozzon vele.Most is egész megasztár alatt kommentálta msn-en, hogy milyen cuki volt előbb a...jajj jajj...most mit csinálhatnék vele? Előre is köszi!
2010. szept. 11. 21:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
semmit. XD
2010. szept. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Igen, amíg nem kínálod tálcán más pasiknak, nem szeretheted:>
2010. szept. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
mondd meg neki,h ez 15 évesen még oké,h vki egy sztárba szerelmes,de 20 évesen elég gáz.Persze oké,felnőtt nő is tarthat cukinak egy sztárt,de azért ne legyen már szerelmes belé XDD ráadásul 8 éve...hááát : PP és reményeket is fűz hozzá,h majd összejönnek meg hosszú távra tervez meg ilyenek?
2010. szept. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Neem, barátja is van...:)

Most éppen:D

Csak cuki, meg így szereti úgy szereti..És csak egyszer akar vele találkozni(már elmondása szerint) de azt mindenképpen, és nem tágít!:D

2010. szept. 11. 22:10
 5/25 anonim ***** válasza:
na az akkor egy fokkal jobb...nemtom,vess fel neki olyan dolgokat,amiktől elrettenne egy kicsit,pl h ˝Hallottad,h M.T. biszex?Te el tudnád viselni,h fiú létére a fiúk is bejönnek neki?˝ próbálkozz sztem ilyesmivel.és am a barátja hasonlít Mester Tamásra? XDD
2010. szept. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Nem:D:D

De nem érdeklik a biszex témák, ő tudja hogy nem az:D...Nem érdekli hogy undok, nagyarcú, sorolhatnám, neki így tetszik, és ezek végett ő ő:D

2010. szept. 11. 22:53
 7/25 anonim ***** válasza:

ááááá én is imádom mester tomit mostanában túlságosan is :D de tényleg annyira édes :S bár....22 van köztünk de akkor is :( én sajnos nagyon messze vagyok tőle de már régen szerettem voltna vele találkozni de eddig még nem jött össze.

amúgy csak néha járok Bp-re, mert kb. 4 óra az út :( és hát nem nagy a valószínusege hogy pont azon az egy napon osszefutok vele :S

nah jól kipanaszkodtam magam...

amúgy szerintem semmit ne csinálj vele :P

2010. okt. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
A kérdés feltétele óta már vagy 4 szer voltunk pesten...Az oktogonon lévő börgerkingben látta, meg egyszer az autójába amikor szállt be isten se tudja hogy hol. De mire odaért volna, elment. Még mindig nem nyugszik, már látni látta, de még meg nem érinthette. Szerintem én addig mászkálhatok fel vele:DxD
2010. okt. 10. 19:44
 9/25 anonim ***** válasza:
hallod ha találkozik vele számolj má be minden percről,énis kíváncsi vok XD
2010. okt. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem csak látni kell, érinteni is? Mi lesz a következő?:P
2010. okt. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!