Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Barátnőm totál szerelmes a...

Barátnőm totál szerelmes a Mester Tamásba. Kinyír. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
20 évesek vagyunk. Körülbelül egy 8 éve volt, hogy leszedte az Elisabeth című musicalt, ahol a Tamás a Halál. Attól a perctől folyamatosan azt hallgattam, hogy ő így, hogy ő úgy...aztán néha csillapodott ez a vágy utána, de jöttek a megasztárok, meg a külömböző műsorok ahol feltünt. És most minden áron fel akar menni pestre, hogy valahol biztosan találkozik vele.A színházhoz vagy másegyéb.És fenyeget, hogy ha nem kísérem el akkor nem szeretem:D...imádom a barátnőmet, ezzel a Tamással is, de nem tudom miét ilyen fontos hogy találkozzon vele.Most is egész megasztár alatt kommentálta msn-en, hogy milyen cuki volt előbb a...jajj jajj...most mit csinálhatnék vele? Előre is köszi!
2010. szept. 11. 21:47
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Áh, legalább egy közös képet akar:D

(Ott már meg lehet érinteni:D)De szerintem ha tehetné, tuti soha többet el se engedné:D

2010. okt. 11. 15:15
 12/25 anonim ***** válasza:
hehe ez jó. most én is így elgondolkoztam rajta ha most pl. koncertezne nálunk biztos jobban osszemelegednénk :D
2010. okt. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Héhé:P:D

Barátnőmnek összetörnéd a szívét:D

Élete szerelmét ne vedd el tőle:(

(De legalább nincs egyedül:D:D:D)

2010. okt. 11. 20:59
 14/25 anonim ***** válasza:
azt álmodtam h taliztam vele :DD
2010. okt. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

azért az túlzás hogy életem szerelme, de nagyon nagyon nagyon bejön :)

gratulálok az álmodhoz, én még annak ellenére hogy milyen sokat gondolok rá még nem álmodtam vele :S

és sorry nem akarom osszetorni a barátnőd szívét :)

2010. okt. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Ó anyám:P

Nem akartok összebarátkozni?...Mehetnétek együtt Mester Tamás lesre, és nem kéne nekem folyamatosan vele mennem:D...Mondjuk szerencsére általában látja, de nem igaz hogy nem nyugszik amíg nem lesz képe:D

Valaki, vegye át tőlem!:P

2010. okt. 13. 20:59
 17/25 anonim ***** válasza:

jajjistenem szívesen átvenném de nagyon messze lakok :( ezért is vagyok olyan szomorú mert ha bp-n laknék tuti állandóan a nyomában lennék...de így.......

amúgy szlovákiai vagyok :S

2010. okt. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Mi tatabányaiak vagyunk...neki szerencséjére, nekem szerencsétlenségemre nincs vészesen messze...De én megigérem neked, ha találkozik vele, és szerez végre egy képet, akkor lekapom neked(nem úgy) aláiratom vele, és elküldöm neked...ha kapok majd akkor elérhetőséget:DMester fanok:D
2010. okt. 16. 10:06
 19/25 anonim ***** válasza:
áááááááá komolyan? megtennéd nekem hogy elküldöd? :D
2010. okt. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

kicsit elszámoltam magam amúgy nem 22 év van köztünk hanem 25 vagyis egy kicsit kevesebb.....

jólvanna megesik az ilyen kevesebbnek néztem a koránál xD :D

2010. okt. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!