Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van erre ötletetek?

Van erre ötletetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,a véleményetekre lennèk kíváncsi, és tanácsokat is szívesen fogadok, tehát, könyvet írok,persze csak hobbiból, egy netes oldalra teszem fel a kész könyveket, több ezren olvassák olyan 20-30 ezer, leginkább a fiataloknak írok ifjúsági regényeket, a kérdésem az lenne hogy a következő könyvem tartalma mi legyen,ti mit olvasnátok szívesen? Esetleg romantikus, krimi,stb.., vagy esetleg írjak arról hogy miképp bánnak egymással a mostani gyerekek?, Vagy a mi társadalmunkról?, Rengeteg ötletem van,de kíváncsi vagyok Másèra is!.


18/L


2022. febr. 25. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Írj egy gyilkosságról az ilyeneket imádják az emberek. Az oldal nevét át küldöd?
2022. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Mutasd azt a pár 20-30-ezres nézettségű könyvet, amit 18 évesen és ilyen katasztrofális helyesírással összehazu... izé, összehoztál.

Aztán majd adok ötleteket is.

2022. febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Írj egy 14 éves kisfiúról aki a gyakorikerdesek.hu-ra 18 éves lányként ír ki szánalmas kérdéseket.
2022. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom hogy ilyen társadalom lettünk,akik ismeretlenűl lehazudoznak, nem tudom miért olyan hihetetlen hogy sokan olvasták a könyvem,de hát ez van, legyen szép napotok puszi
2022. febr. 26. 18:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Az a szomorú, hogy szükségét érzed, hogy ilyeneket hazudj. Miért nem lehet egyszerűen megkérdezni, miről olvasnánk szívesen? Miért kell mellé hazudni egy ilyen böszmeséget?

És persze utána nyilván neked áll még feljebb.

2022. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy aranypalotában élek és limuzinnal járok 😌, de szívesen várok mindenkit szeretettel egy jó vacsira.
2022. febr. 26. 20:24
 7/7 anonim válasza:
én hiszek neked. szerintem krimit sokan olvasnának. azt én is szeretem. privátban átküldenéd az oldalt?
2022. márc. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!