Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi már ez az új mlm Digital...

Mi már ez az új mlm Digital Solar Business?

Figyelt kérdés
Megnéztem egy videójukat de nekem valami sántít 7 pontot sorolt a fickó kb az jön le nem kell semmit csinálnod és jön a pénz.Nem kell toboroznod mert automatikus minden,meg mindent a mesterséges intelligencia csinál az keresi meg az embereket is meg ilyenek.Nem tudom nekem mindig azt mondták mlm-esek is munka nélkül nincs pénz itt meg azt ígérik nem kell csinálni semmit csak befizetsz egy egyszeri díjat és jön az anyagi biztonság.

2022. febr. 26. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi beugrót kérnek?? (kezdőcsomag, v. hasonló)???


amúgy 99,99% valami kamu - szokásos mlm-es piramisjáték...

2022. febr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A videóban amit néztem csak egyszeri befizetést említettek de pénzt azt nem,hogy mennyit is kéne befizetni.Azt lehet akkor mondják ha írsz nekik és majd ők keresnek.Mert az embert mostanában mindig a pénzel és az anyagi szabadság és biztonsággal próbálják meggyőzni.De erről egy pszichológus srác vagy ki pont beszélt a múltkor.
2022. febr. 26. 20:16
 3/10 A kérdező kommentje:

Egyébként ez a facebook oldaluk egy reklám által találtam rá [link]

De mintha már lenne egy másik ilyen napelemes cég is de ez a mesterséges intelligencia dolog fura nekem,így hogy lesznek a beszállók talpra esett üzlet emberek?

2022. febr. 26. 20:18
 4/10 A kérdező kommentje:
amúgy fura a nyilatkozók mind a családdal töltött időt meg a hobbit mondogatják :) Úgy érzem ez is pszichológia ezt hallva az emberekre valami hatást gyakorolnak.
2022. febr. 26. 20:20
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szokásos behúzós módszer, bullshit mantrák..teisleheccmilliomos... 😂😂😂
2022. febr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindegyik ember aki nyilatkozik szinte ugyan azt mondja és nagyon betanult van amelyik beszélni sem tud rendesen.De gondolom a főmuftinak a szakállasnak jól megy a biznisz.
2022. febr. 26. 21:30
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Én jól keresek vele
2022. máj. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7/

Mennyit keresel vele és mennyit tettél bele?És mit kell csinálni?

2022. máj. 11. 17:38
 9/10 anonim ***** válasza:
17%

@kérdező

Ez egy befektetés. Nincs semmi értelme ide keverni a pszichológiát, vagy a betanult szövegeket, meg a szakállas fickót.


Ha van pénzed, akkor átnézed az ajánlatukat, mérlegeled a kockázatot és betolod a pénzt meg aláírod a szerződést. Aztán vársz és vagy megkapod, vagy nem. Minél nagyobb az ígért haszon, annál nagyobb a kockázat is.


Ha meg nincs befektetni való pénzed, akkor kár ezen agyalj.

2022. máj. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

E mögött a sunmoney van.

Évi 4% hozamot ígérnek 25 éves szerződéssel.

Aki szerint ezzel még lehet gazdagodni úgy, hogy nem tol bele legalább 100milliót az induláskor, azt bélsárral is meg lehet etetni...

2022. szept. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!