Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék beteg lenni?

Hogyan tudnék beteg lenni?

Figyelt kérdés

Szeretném tudni hogyan tudok beteg lenni holnapra mert TZ-t írunk a suliba 2-őt is és nem tudok semmit ha nem jól sikerül akkor engem kinyírnak otthon.

Aki olyanokat szeretne írni hogy nem jó beteg-nek lenni az létszives inkább ne is írjon .

Előre is köszönöm!!!


2010. szept. 12. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyél krétát! attól azt hiszem lázas leszel, bár nem tudom mennyire káros ez igazból, még nem próbáltam.
2010. szept. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
szerintem meg tanulj, még előtted a vasárnap:DDD
2010. szept. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem is tanulj, még van időd :D

de ha ott is hideg van, mint itt, akkor menj ki valami nagyon vékony ruhában, biztos megfázol :D

2010. szept. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Először futkározz bent úgy hogy jól leizzadj,aztán menj ki a hidegre,hidd el,reggelre meg lesz a hatása,de nagyon nem fogod élvezni...


Amúgy szerintem inkább tanulj,előtted az egész nap.;) Figyi nem muszáj 5öst írni,elég az a 4es is. :) Hajrá!;)

2010. szept. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2010. szept. 12. 14:38
 6/6 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy működik, csak hallotam de nem próbáltam.


ígyál meg egy kávét, és egyél meg mellé egy krétát. állítólag lázat okoz.

2010. szept. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!