Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fürdőzni megyünk az osztályal...

Fürdőzni megyünk az osztályal h ne kelljen be mennem?

Figyelt kérdés
Szerdán fürdőzni megyünk, de nem akarok bemenni a vízbe(nem mondthatom azt h megjött)

#fürdő #osztály #Hogy usszam meg
2022. márc. 4. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Miért ne mondhatnád? Mindenkinek le fog esni enélkül is, emiatt felesleges feszengened. Vagy akkor ne menj fürdőzni, ha utána kijelented, hogy te a vízbe nem mész be, és rögtön megkapod a nem várt figyelmet, amikor indoklást várnak rá. Semmi különös nincs abban hogy valaki menstruál, nyilván nem te téged érint egyedül a dolog. Vagy használj tampont.


Ebben nincs mit megúszni.

Ha nem mész, meg fogják kérdezni hogy miért. Ha mész és nem fürdesz, meg fogják kérdezni, hogy miért. Szégyellni vagy letagadni való nincs benne.

2022. márc. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én megoldanám tamponnal. Ha erre nem lenne lehetőségem, azt mondanám, hogy otthon felejtettem a fürdőruhámat, vagy, hogy egyszerűen nincs kedvem bemenni. Senkinek nincs köze ahhoz, hogy mikor menstruálok, nem is fogom bejelenteni soha.
2022. márc. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ofo tuti akadekoskodna, meg mindenki oda jönne hozzám h miért nem jössz be. A fürdőruhas dolog szten tul direktnek tűnne, mensim meg nincs meg(ezert nem mondhatom h megvan[lanyoktol tudjak paran{akik volt baratnoim is viltak->pletyka}]),megprobalok "betegnek"lenni vagy nem tudom, a többi program erdekes lehet...


Koszonom a válaszokat

2022. márc. 4. 22:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért nem szeretnél bemenni a fürdőbe?

Kötelező ez a program? Ha nem, akkor nem muszáj menned, ha pedig igen, akkor úgy tudom, hogy félévente néhány nap hiányzást a tanulók szülei is igazolhatnak.

Szerintem azt is mondhatod, hogy megjött, akkor is, ha nem úgy van. Úgysem tudják ellenőrizni.

2022. márc. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!