Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom ebben a...

Mit kéne csinálnom ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

2 hónapja járok táncra, de anyukám nem annyira támogató.

Heti 3× járok edzésre, bebuszozok, apukám jön értem, néha anyának kell jönnie.

Párszor van, hogy máskor van az edzés, egy fél órával előbb vagy később, és ez már most nem tetszik neki.

Jövő héten 2 edzés teljesen más napon lesz, hétvégén visznek külföldre versenyre.

Kell nevezési díjat vinni, ami nem olyan olcsó.

Már azt mondja, h az agyára megy az egész, és megbánta, hogy elengedett ebbe a táncstúdióba, és nem a másikba mentem, ahova akarta, hogy menjek.

Jövő hét után megint verseny, aminek a nevezési díja teljesen jó, fél órányira van innen, ahova megyek, de valószínű, hogy az edzés máskor lesz.

Nem tudom mit kéne tennem, imádom csinálni, és itt végre olyan emberek között vagyok, akik kedvesek velem, mert az iskolámról nem beszélnék inkább.

Azt mondta, hogyha a tanulmányi eredményem rossz, nem mehetek többet, de mindenből teljesítek most, erre nincs is panasza.

Nem tudom mit kéne tennem, valahogy majd megszokja ezt a helyzetet, vagy hagyjam abba?



2022. márc. 5. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak az nem derült ki, hogy hány éves vagy?

Miért kell érted menni?

2022. márc. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Faluban lakom, a város 10 percre van innen, és nem mindig jön busz:)
2022. márc. 5. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!