Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy tanár aki nagyon...

Van egy tanár aki nagyon furcsán figyel/néz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
en lany vagyok o meg fiu.
2022. márc. 5. 21:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Megírnád, hogy nálad mit jelent a:

- perverz fejjel néz,

- mi csinál, ami számodra félreérthető? Mások is így látják, ha rájuk néz, vagy csak ha reád néz?

- mit mondott az a másik tanár? Nem azt mondta, hogy a kollégája megemlítette neki a TE viselkedésed?

2022. márc. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11. Na erre én is kiváncsi lennek...
2022. márc. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
Én is jártam hasonló helyzetbe, hogy egy tanár a viselkedésével zavarba hozott, mivel számomra fura volt a szituáció. Amit csinál nem büntetendő talán idővel megszokod ha állandósul. Viszont ha olyat tesz ami testi kontaktussal jár és számodra kellemetlen akkor azonnal szólj mindenképpen a hozzádtartozókhoz stb. Szerintem nem érdemes kérdőre vonni mert a végén még te jársz rosszabbul.
2022. márc. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Kedves 11. Semmilyen tanárnak nem említette a viselkedésem. Nem értem ilyeneket honnan szedsz. Senki sem irt ilyet.
2022. márc. 7. 22:44
 15/16 anonim ***** válasza:

11. vagyok.

Ezekre a válaszokra utalva (márc 5 (22:21), (22:34) és (22:59) tettem fel a 11. válaszomban a kérdést, hogy "mit mondott az a másik tanár? Nem azt mondta, hogy a kollégája megemlítette neki a TE viselkedésed?"

Ezek szerint félreértettem. Elnézést!

2022. márc. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Tanulj!
2022. márc. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!