Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen mentális betegséggel...

Milyen mentális betegséggel küzd az aki önakaratából prostituáltnak áll ?

Figyelt kérdés
2022. márc. 8. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Semmilyen, ennek nincs köze betegségekhez. Mintha azt kérdeznéd, hogy miért vannak kórboncnokok, hullamosók, vécépucolók és minden egyéb undorító dolgot szabad akaratból elvégző, a munkájukat szerető emberek. Nem vagyunk egyformák, és az, hogy van amit a te személyiséged, habitusod, világnézeted stb. nem enged meg, más simán megcsinálja.
2022. márc. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Mondjuk rossza a közérzete, ha éhes?
2022. márc. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából én úgy hallottam, hogy bizonyított tény az, hogy mentális problémàkkal küzdenek az örömlànyok, ezért képesek ezt a munkàt végezni. Viszont sehol sem leltem a bizonyítàst és semmiféle ehez kapcsolódó íràst.
2022. márc. 8. 22:39
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Hát, ha úgy hallottad, akkor hallásproblémáid vannak szerintem. :)

A neten mindenféle baromságot leírnak, nem kell elhinni a tizedét se.

Egyszerűen ők nem érzékenyek olyan nagyon a dologra, ennyi. Vagy éppenséggel már annyira fenyegeti őket a nincstelenség, hogy még úgy is belevágnak, hogy utálják és undorodnak.

Mások meg szalag mellett dolgoznak 3 műszakban, fizikailag megerőltető munkát, zajos, büdös, egészségkárosító környezetben, havonta fele pénzért, mint amit egy hét alatt az út mellett keresnének. Na, szerinted nekik nem lehet valami mentális problémájuk, hogy ott maradnak?

2022. márc. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Örömszerzés, pénzszerzés, szórakozás stb. céljából.
2022. márc. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%

Alacsony önértékelés.

Szélsőséges erkölcsi morál.

Betegesen pénzéhes.

2022. márc. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!