Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Filmcím keresés: skizofrén...

Filmcím keresés: skizofrén férfi ikerpárról szóló film?

Figyelt kérdés

Meg szeretnék találni egy filmet, de egyszerűen sehogy se emlékszem a címére...

Az elejére nem emlékszem, de egy kopasz pasas valószínűleg megölt valakit és lecsukták. Lehet, hogy nem volt skizo, de nagyon őrült, beteg volt és megmagyarázhatatlan információkat tudott, amivel sakkban tartotta a rendőröket. A végén sikerül megszöknije és kiderül, hogy van egy szintén őrült ikertestvére, és ő segített neki megszökni. A végén egy megfagyott tavon keresztül akarnak elmenekülni, de a jég beszakad alattuk és minthogy segítették volna egymást kimászni, belefojtották egymást a vízbe a holdfény alatt. És emlékszem, hogy a holdfény fontos volt a történetben, mert így nyert értelmet a film címe, ami nagyon sokkoló volt.

Fuu nagyon homályosan emlékszem a történetre, de nagyon meg szeretném találni a filmet, mert fantasztikus és a mentáis betegségek filmekben való ábrázolásáról kell előadást csináljak.

Örök hála, ha valaki tud segíteni



2022. febr. 13. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt találtam, nem tudom ez-e az a film... :/ A leírás alapján hasonló a sztori:


"San Quentin prison inmate Arnie Judlow asks his twin brother Bill and his wife Ruth to assist him in a daring escape plan."


[link]

2022. febr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Neem sajnos, ez nem olyan régi film... Tuti nem régebbi, mint 2000
2022. febr. 15. 06:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Megtaláltad már azóta?

Mert tudom, hogy làttam ezt a filmet, amit írsz, de nem tudom, mi volt a címe :S

2022. febr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nem sajnos, sehogy se találom 😅😢
2022. márc. 6. 02:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Ide beírhatod angolul a kulcsszavakat és megkeresi


[link]

2022. márc. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mókuspogácsa válasza:
Éjjeli ragadozó, talán :)
2022. márc. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 Szerintem az lesz az :)

3.voltam

2022. márc. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Uuuh igeeen ez volt **

Hálás köszöneet<3

2022. ápr. 5. 01:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!