Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez hülye ötlet?

Szerintetek ez hülye ötlet?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy most fogok érettségizni, és utána eladó szakra terveztem menni. A környéken lenne olyan lehetőség, hogy érettségivel már mehetnék dolgozni eladónak és úgy gondoltam, ha lehetséges akkor ez mellett letenném esti suliban az eladó szakmát, miközben dolgozok.


Egyenlőre a szüleimmel lakok, de egy utcával arrébb van egy kis ház, ami a rokonom kezére került a nagymamám után és azt mondta, hogy felőle akárki lakhat ott, őt már nem érdekli és eladásával sem foglalkozna mivel szerinte semmit nem adnának érte.


Szóval, én azt tervezem, hogy mivel a faluban, vagy a szomszéd városban dolgoznák mindenképpen, megvenném ezt a házat, mert 2-3 évig itt tervezek majd élni, a szüleim körül addig amíg igazán talpra nem állok és csak úgy mennék tovább akármerre, ha itt már nem lenne előnyös laknom esetleg.


A ház kb 200-300 000 forintot ér, én arra össze tudnám gyűjteni a pénzt gyorsan és azért vennem meg, mivel sokat kell rajta javítani és akkor már hadd csináltassam a kedvemre, mert akkor már az enyém lesz.


Szóval, ez hülye ötlet szerintetek? Megvalósítható?


Eléggé bizonytalan vagyok, mert egyenlőre sajnos semmit nem tudok elképzelni lehetőségként, és úgy gondoltam ez egyszer okés lenne kezdésnek.



2022. márc. 11. 18:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyedül vagy a barátommal laknák a házban, ez egy két szobás kis ház egy kis kamerával, folyosóval, konyhával és Wc-vel és egy kis udvarral egy nyugodt helyen. Azaz tökéletes lenne nekem, vagy éppen a barátomnak is, ha velem jönne lakni. Egy festés elég lenne egyenlőre, hogy beköltözhessen akárki, viszont ablak csere szükséges és belül egy kis részén gipszkarton csere a plafonon, ezeket meg akarom csináltatni viszont így nem akarom, hogy másnak csináljak ezzel profitot, mert ebből nekem semmi nem jönne vissza és nem is akarom hogy egyszer csak kirakjanak belőle. Ezért venném meg, és ehhez mérten nem is drága érte szerintem
2022. márc. 11. 18:21
 2/8 A kérdező kommentje:
Kamera is van rajta, de kamrát akartam írni 😅😅
2022. márc. 11. 18:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vedd meg!
2022. márc. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2-300e ft...?? Hol van ez????


Még a világ végén, putrifalva túlsó oldalán is 2-3 millió egy ház....

2022. márc. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
400 000 forintert akarták eladni, de már annyit sem kérdések érte.. Jó hogy jobban tudod mint én..
2022. márc. 11. 18:58
 6/8 A kérdező kommentje:
Kérnek*
2022. márc. 11. 18:58
 7/8 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm a támogató válaszod 😊
2022. márc. 11. 18:59
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne hezitálj! Ha kell talán a szülők tudnak kölcsön adni, de ne hagyd ki. Az a pénz 3-4 havi lakbér egy albérletnél. Ne hagyd ki!
2022. márc. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!