Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pedofillal kapcsolatos ügy!...

Pedofillal kapcsolatos ügy! (? ) Elmondjam anyukámnak/pasimnak?

Figyelt kérdés

Az egyik plázában ruhapróba közben bejött a próbafülkébe egy 30 körüli férfi és először azt kérte mutassuk a táskáinkat (barátnőmmel voltunk), aztán mivel fehérneműben álltunk mind a ketten, azt mondta húzzuk le a melltartónkat, letapizta a mellünket, belenyúlt a bugyinkba akármennyire ellenálltunk többször is megcsinálta majd erőteljesen rászóltunk hogy takarodjon kifelé, remegve felöltöztünk, kimentünk a biztonsági őrhöz és mindent elmondtunk neki de a férfi már nem volt a boltban. azt mondták nem mi vagyunk az elsők akik panaszkodtak (pontos személyleírást adtunk)


ez egy éve történt. már azt hiszem túltettem magam rajta de azóta nem nézünk a bolt felé, de nem tudom helyes-e ha magamban tartom vagy elmondom anyának/fiúmnak/rendőrségnek?


17/L köszönöm előre is, rosszindulatúak kíméljenek köszönöm


2011. márc. 5. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Mond el!
2011. márc. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Ez egy nehéz kérdés. Velem is történt pár atrocitás de akkor még kisebb gyerek voltam...ez igaz. Bár úgy érzem inkább nem mondom, mert régen történt. Így nem akarom, hogy anyáék rosszúl érezzék magukat hiszen már megtörtént és nem tudtak volna ellene mit tenni. Úgyhogy inkább magamba tartom esetleg a barátnőiddel nem tudnátok ezt kibeszélni?

Azt viszont nem értem, hogy hogy a francba mehetett csak úgy be egy pasas az öltözőbe. Úgy tökön rúgtam volna..

Legközelebb tartsatok magatoknál valami spray-t. És fújjátok szembe az ilyen genyákat!

2011. márc. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha túltetted magad a dolgon akkor szerintem ne foglalkozz vele,ami megtörtént az megtörtént már nem lehet visszacsinálni.
2011. márc. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%

Az attól is függ, hogy milyen ember az anyukád.

Egy ilyen dolgot rezzenéstelen arccal végighallgatna, vagy összeomlana.

Szerintem ez az első amit vegyél figyelembe.

2011. márc. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Aztarohadtmocskosszemét...

Többen voltatok barátnőiddel, simán lerúghattátok volna a pasi arcát. Fúú, én tuti jól megvertem volna, de úgy, hogy utána egyetlen női mellre se legyen képes ránézni. Kiheréltem volna, az biztos. Vagy eljátszottam volna a gyp-s hülyegyereket, aki a kezével csapkod, mintha szárnyai lennének, és azt üvöltözné: "Pici lila PILLANGÓ vagyoooooook!!!!!!"

Na mindegy, ez én vagyok. :D

Nem muszáj elmondani, én a helyedben nem mondanám el. Kell az neked, hogy utána ok nélkül őrködjenek melletted, és ne engedjenek el sehova? Tanuld meg megvédeni magad, és akkor nem lesz ilyen még egyszer.

2011. márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Máskor ilyenkor azonnal sikítasz mint akit ölnek!!!!!!!
2014. dec. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát a fiúdnak mindenképpen.
2022. jan. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!