Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elmondjam a szüleimnek vagy...

Elmondjam a szüleimnek vagy sem? Vélemény?

Figyelt kérdés

Egyszer egyedül mentem az úton (senki sem volt ott rajtam kívül) és pont két utca (pontosabban egy főutca és egy folytatás nélküli mellékutca)sarkán álltam, mert át akartam menni az út másik felére és megláttam a kocsit, tehát leálltam.... egyszerre lelassított a kocsi és én azt hittem hogy a fekvőrendőr (volt ott 1) miatt lassított, hát nem gondoltam semmit... 2 mp múlva még jobban lelassított és én azt hittem, hgoy kanyarodni akart.... és mire hozzám(ahol álltam) ért, ott már megállt... ezért először azt hittem, hogy nem tudja, hogy vmi hol van (mert elég nehezen lehet ott tájékozódni), ezért állt meg megkérdezni, és én csak úgy bámultam rá... csak kb 5 mp múlva vettem észre, hgoy z emberke flashing-elős és erre elfordítottam élesen a fejem és elindultam a másik irányba. a kocsi meg továbbment... nem volt semmi bajom, semmi más, csak féltem utána....utána nagyon durván reszkettem......


ezt már vagy 3 hónapja történt, de még nem mondtam el a szüleimnek, csak 2 barátnőmnek.... és nem tudom, hogy elmondjam-e, mert végülis anya nem nagyon szokta engedni, hogy egyedül mászkáljunk a tudta nélkül és ez pont az az eset volt. Eddig is annyira féltett, hogy az már szinte lehetetlen... nem engedi, hogy kilépjek az iskolából egyedül (8.kerületben van az iskolám, de Budán lakom)... sehova sem mehetek egyedül... tényleg sehova....


Előre is köszönöm! 14/L


2011. márc. 8. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Fejtsd ki kérlek, mi az, hogy flashing-elős, mert nem értem.
2011. márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tényleg mi az a flashingelős? :D
2011. márc. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
aki a .... ömm.... másra szerintem (és minden normális ember szerint) nem tartozó "testrészeit" mutogatja.... bocs, remélem érted....
2011. márc. 8. 20:31
 4/10 anonim ***** válasza:
kicsi jol (el)voltak a srácok!!bevoltak szak@dva!!azt jelenti!!neem???????
2011. márc. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Flashing-elős = mutogató ember
2011. márc. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 szamóca. ***** válasza:
100%
így én is jártam anno... nem mondtam el anyunak, de én nem borultam ennyire ki. azaz igen, azóta is bicskával járok és félek egyedül sötétben hazamenni. ha úgy érzed el akarod neki mondani akkor mond. az igazság az, hogy hiába féltenek a szülők mindentől nem óvhatnak meg. elővigyázatosnak kell lenni, persze, de az sem megoldás ha nem mozdulsz ki otthonról.
2011. márc. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el. Ha Téged már nem is fog zaklatni (remélhetőleg!), ha a szüleid feljelentést tesznek, és elkapják, akkor remélhetőleg mást sem. Ez nem egy ártatlan tréfa, amit Veled művelt, hanem bűncselekmény!
2011. márc. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

csak 1 ember volt, kb 30-40 éves lehetett, de nehéz volt megállapítani a korát, mert nagyon dagadt volt és nekik ált nem tudom nézésre megállapítani a korát...

egyébként hiába jelentenék föl a szüleim, mert nagyon kevére emlékszem.... még pár mp az eset után emlékeztem, de aztán a félelem megszállta az agyamat és nem emlékszem sok részletre.... csak pl arra hogy kb milyen volt a kocsija, milyen volt nagyjából az ember (az arcára nememlékszem, még egy pici részlet sem) és én hülye, még a rendszámot is megnéztem, de elfelejtettem.......


denem tudom, hogy elmondjam-e, mert nagyon félt engem az anyám és lehet hogy legalább 1 hónapig nem fog tudni aludni (pedig nem is vagyok egyke!) a rettegéstől meg mindentől el fog tiltani..... csak miatta félek, mert ő nagyon félt és félek, hogy túlaggódja magát....


de azért köszönöm a válaszokat!

2011. márc. 8. 21:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg elfelejteni,ne foglalkozz vele.
2011. márc. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én is megpróbáltam elfelejteni, de az iskolában is néhányszor (nem velem kapcsoaltos, hanem mondjuk csak úgy általánosan) előjön, akkor mindig visszajön...
2011. márc. 8. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!