Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vodafone-nál miért nem veszik...

Vodafone-nál miért nem veszik fel az ügyintézők a telefont?

Figyelt kérdés
2022. márc. 14. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nincsenek is. Vagy csak nagyon kevesen.
2022. márc. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert 1-2 perc várakozás után leteszed a telefont, aztán újra felhívod. Dolgoztam informatikusként call centerben, láttam a számokat, ez egy létező jelenség. Ezzel csak az a baj, hogy miután visszahívod, a sor végére kerülsz vissza, így csak többet fogsz várakozni.
2022. márc. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Így van, várni kell. Ingyen van.

Tedd be a fölest és mosogass el közben, vagy csinálj valami hasznosat.

2022. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Én volt már 20 perc után meguntam.
2022. márc. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, én nem adtam fel de egy bő 20 perc volt a várakozási idő mire felvette nekem az ügyintéző.
2022. márc. 14. 13:41
 6/6 anonim ***** válasza:
70%

Ez a fogyasztóvédelmi törvényben előírt kötelezettség megszegése.


„17/B. § (3) Telefonos eléréssel működtetett ügyfélszolgálat, illetve az ügyintézés időpontjának előzetes lefoglalására biztosított telefonos elérés esetében biztosítani kell a fogyasztó által kezdeményezett hívás sikeres felépülésének időpontjától számított öt perc várakozási időn belüli hívásfogadást és az érdemi ügyintézés megkezdését, kivéve, ha az a tevékenységi körén kívül eső elháríthatatlan ok miatt nem lehetséges, feltéve, hogy a vállalkozás úgy járt el, ahogy az az adott helyzetben általában elvárható. A vállalkozás köteles a panasszal kapcsolatos élőhangos ügyintézés választását a fogyasztó beazonosítása nélküli módon - reklám továbbítása nélkül - a telefonos eléréssel működtetett ügyfélszolgálat menüsorrendjének első helyére tenni.”

↑ 1997. évi CLV. törvény a fogyasztóvédelemről hatályos szövegéből

2022. márc. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!