Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen címre rendeljem a...

Milyen címre rendeljem a csomagot, ha a kézbesítés ideje alatt külföldön tartózkodom?

Figyelt kérdés
Egész pontosan nekem a külföld magyarországot jelenti, mert román vagyok. Tehát egy németországi magánszemélytől csomagot várok jövőhétre, de nem fogom tudni átvenni, mert magyarországon tartózkodom. Van rá mód, hogy magyaroszágra címezze a feladó a csomagot és itt átvehessem? Másik probléma, hogy itt ugye nincs postacímem, tehát nem tudom hova rendeljem, ahol át is vehetem.

2022. márc. 14. 14:28
 1/4 anonim válasza:
23%
Tehát illegálisan tartózkodsz az országban? Senki nem fog neked asszisztálni a törvényszegésben, takardj haza a putri országodba!!!
2022. márc. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Romániában nincs senki (rokon, barát, szomszéd) akit megbízhatnál az átvétellel? A feladó olyan címet ír és a posta oda kézbesíti a csomagot, amit Te adsz meg neki.

Magyarországon hol laksz? Hotelban? Akkor oda címeztesd. Legyen ott a címezésben a lakáshasználó (hotel) neve, címe, de írasd oda a feladóval, hogy XY (címzett) lakcímén NN (a Te neved) részére. Így a kézbesítő postás majd tudja, hogy ha nincs is ott a neved a postaládán, de Te ott tartózkodsz.

2022. márc. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kamionsofőr vagyok, Debrencentől Hegyeshalomig bármelyik településen át tudnám venni, ahol van közvetlen kijárat a pályáról. Nem nagy csomag, 2db antikvár könyv, talán 2kg.
2022. márc. 14. 15:56
 4/4 anonim válasza:
Ideiglenes címre
2022. ápr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!