Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik ez a mese sorozat? Mi...

Romanov8 kérdése:

Melyik ez a mese sorozat? Mi a cime? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Gyerekem néhány honapja nezet egy mesét (sorozatot). nem tudom melyik csatornán és csak jeleneteket kaptam el belöle.

De a sztori lényege az volt, hogy egy kissrácnak mindenféle szinü és alaku varázsköveket kellett összegyüjtenie, majd azokat beilleszteni egy varázskönyvbe.

Minden kis varázskövet ugy tudott megszerezni, hogy mindegyikért egy probát kellett kiállnia és voltak ilyen örei is a köveknek, ök csináltatták a probát és ha kiállta akkor megkapta a követ.

Én már mindenkféle modon rákerestem a mesére nem tudom a cimét se a föszereplö nevét. De most a gyerek meg kéri hogy nézzük azt a mesét. Még annyi hogy régebbi lehet a mese mert nem tul midern az animácioja, inkább a pokemonhoz hasonlit a kidolgozása.

Tudnátok segiteni? Mi lehet a cime?



#könyv #gyerek #mese #Varázskö
2022. márc. 16. 15:29
 1/1 anonim ***** válasza:
46%
Tom és Jerry
2022. márc. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!