Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogx zajlik egy kfc munka?

Hogx zajlik egy kfc munka?

Figyelt kérdés

holanp megyek interjúra állítólag van nyitó és záró műszak.

A záró az este 11 ig van. Valamennyi benzint is térítenek.

Hozzá lehet szokni? A mindennapos vezetéshez munka után vagy kora hajnalban?

Ki lehet pihenni magunkat eléggé?

a fizetés nem lesz gond. mivel pálya kezdő vagyok minimarbert kapok de az most már 200 ezer ugye adó mentesség stb.


Csak hogy lehet e bírni majd meg jó e a csopat vajon? ugyanis sose dolgoztam ilyen helyen főleg esti műszakban még.



2022. márc. 16. 19:48
 1/1 anonim válasza:
Én első nap után ugy éreztem hogy felmondok mert nem birom. De aztán túl lendültem azon hogy milyen fárasztó. Nagyon jó a csapat, mindig jó a hangulat, és annyira hozzászoktam már ehhez a munkához hogy már nem is tűnik olyan fárasztonak mint az első pár nap. Napi egy ingyen étkezés van, és elég rugalmas munkahely. Hogy ki lehet-e pihenni magunkat eléggé az egy jó kérdés, nem mindig. De ha zárós vagy akkor legalább nem kell hamar kelni és tudsz pihenni.
2022. márc. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!