Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Éjszakás műszak utáni alvási...

Éjszakás műszak utáni alvási probléma, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Nem tudok aludni éjszakás után.

Szóval általában jól érzem magam és tudok is aludni 7-8 órát, de most valahogy nem megy és ilyenkor mintha depis lennék, pl: most arra keltem fel mintha nyomják a mellkasom és furán érzem magam, gyors ittam egyet, nyitottam ablakot aztán melegítettem kaját és jól érzem magam, mintha kijött volna belőlem, 9 óra után feküdtem le bő 4 és fél órát aludtam kb.

Alvás előtt virslit lehet nem kellett volna ennem, de éhesen se akartam lefeküdni.


Lehet azért van mert: kicsit odavagyok egy lányért aki tetszik, melótársamról van szó nemrég jött, külsőre egyezik az én életkorommal,de 6 év van köztünk😅 most van barátja, ezt tiszteletben tartom ezért is próbálok szabadulni ettől, mint ahogy írtam gyors elkezdtem csinálni dolgokat miután felkeltem, így űzöm ki a gondolataimból is a csajt. Viszont nem biztos hogy ettől van, de ilyen érzés akkor se kapott el amikor reggelre mentem dolgozni 3 óra alvással.

Próbálom kerülni a kontaktot hogy elmúljon,de a gondolataimból már nem.


Vagy azért mert: Olyan mintha nyugtalanságot érzek és lehet ettől van a nyomás érzés is a mellkasom közepén, régen is volt ilyen, talán akkor is csaj volt a háttérben, ilyen volt csak mostmár nem az van hogy ez tönkreteszi azt hogy ne tudjak visszafeküdni.



2022. márc. 17. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet ez az ok.

Alvás előtt csak valami egészen minimálisat egyél, max. 1 szál virslit.

2022. márc. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet azzal rontottam el, alvás előtt lehet nem a legjobb, vagy nappal nem megy az alvás úgy, csak nem tudom mitől van ez a hülye érzés, még talán ez a nyugtalanság, lehet egy hozzáértő tudna segíteni, de ilyenkor valamit csinálni kell hogy eltereljem a figyelmem, csak nincs az hogy nem megyek dolgozni
2022. márc. 17. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon lehet mit csinálni. Le kell nyugodni, ha tudsz, illetve eldönteni, hogy most nem gondolkodsz rajta, hanem majd, ha felébredtél.
2022. márc. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sörök, füvek, nyugtatók
2022. márc. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!