Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitcsináljak itt aludt barátnő...

Pallagi ádám kérdése:

Mitcsináljak itt aludt barátnőm és annyira jó volt, hogy nem tudunk lenyugodni+egy kis problemával? Többi lent.

Figyelt kérdés

Na ugye 15 éve fiú vagyok a bárátnőm 3 hónappal idősebb. Tegnap ugye együtt töltöttük a szilvesztert és utánna itt aludt minden nagyon jó volt. De ma amikor hazament elkezdett nekem eszembe jutni minden egyes dolog( pl: amikor jöttem be a szobába akkor mindig az ágyon ült és mosolygott rám) meg még jó pár ilyen és ha belépek a szobába konkrétan elkezdek sírni bármennyire ciki,nem csillapodott délutántól semmit es folyamatosan sírunk, na de ha ez nem lenne elég akkor még az öcsém elkezd féltékenyeskedni barátnőmre. Hogyan nyugodjunk le vagy ilyenkor mit csinaljunk? Az olyan válaszokat kerüljük kérem, hogy túl fiatalak vagyunk mert ez már nem játék így.

Ui.: sürgős es fontos lenne mert baj van a vérnyomásommal éy 150-en felül van a vérnyomásom.

Vaszokat előre is köszönöm és remélem lehet erteni mi a lényeg!



2018. jan. 1. 22:52
 1/2 anonim válasza:
71%

Szia!


Első sorban olvass egy kis nyelvtant.:)

Ha minden jó, stimmel, akkor mire fel az idegeskedés? A testvérek már csak ilyenek. Amit azt Te is írtad, már a barátnőd, nem kell megszerezned, hiszen már megvan.

Sírsz, vagy sírtok? Hiányzik, vagy miért?

Kicsit írhatnál konkrétabban.


B.Ú.É.K.!

2018. jan. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A nyelvtanra figyeltem de nem vagyok az a hű de jó nyelvtanból bocsánat igyekszem

elfelejtettem azt leírni, hogy hiányzik meg leírtam egy pl azt hittem elég az....

B.U.E.K viszont

2018. jan. 2. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!