Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt/van cigány osztálytársad?...

Volt/van cigány osztálytársad? Szeret (t) ed?

Figyelt kérdés
A kérdést nem kell törölni, mert én is cigány vagyok, szval ha én cigányozok, az nem rasszizmus.. :)
2011. okt. 7. 20:54
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
78%
21-en vagyunk, 12 ebből cigó, utálom mindet!!!!
2011. okt. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
88%
Igen volt, nem szerettem, lopott tőlem és mikor szóltam a tanárnak, később meg is pofozott. Mégis mit kellett volna szeretnem benne? Szerencsére, hamar átkerült egy kisegítőbe.
2011. okt. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
77%
nem volt szerencsére.
2011. okt. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
80%
Nem szerettem, mindig megvertek mindenkit és loptak, hazudtak.
2011. okt. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
81%
Volt egy csomó a sulinkban, osztálytársam is volt, rettentő agresszívek voltak, utáltam oda járni miattuk.
2011. okt. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 bánomisén ***** válasza:
82%
Már kinőttem a suliskorból, de voltak nekem is cigány osztálytársaim általánosban és gimiben is. Volt, akiket kedveltem, volt, akivel barátok voltunk, viszont az igénytelen, koszos, lopósokat nem szerettem. De ez utóbbiakat magyarban is utáltam, szóval nem az volt a döntő, hogy cigány vagy sem.
2011. okt. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
69%

Figyelj,én magyar csaj vagyok 17 éves.Számíts rá,hogy itt nem fogsz szép válaszokat kapni.

Nekem nincs bajom a cigányokkal,sok haverom az és jobban kiállnak mellettem mint a magyar barátaim.A barátom is cigány,lassan 3 éve együtt vagyunk.Az osztályomban most ugyan nincs,de 8 éven keresztül volt,és padtársam is,akivel nem volt gondom.Akin látom hogy flegma,neveletlen,szemtelen,kötekedő stb,azokat ha magyar ha cigány ha német vagy akár milyen,messziről elkerülöm.

Neked vannak magyar barátaid?

2011. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
89%
Szakközépbe volt kettő is,de semmi konfliktusuk nem volt senkivel az osztályból!Sztem nem azt kell nézni,hogy cigány vagy nem hanem hogy milyen ember!Úgymond a magyar ember között is van tetű ember...,nem származás függő.
2011. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
96%

Volt, alapvetően normális, később a bécsi szimfonikusoknál zenélt.

Apja viszont egy tahó volt. Volt, hogy egy hógolyó csata után megvert egy másik gyereket, mert az megdobta a fiát.

2011. okt. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim válasza:
84%
én nem utálom a cigányokat nem vagyok olyan hogy utálok egy adott népcsoportot ha egy Ember nem Tett ellenem semmit akkor nem utálom utálok cigányokat de csak ugyan úgy mint magyar társaimat .DDD
2011. okt. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!