Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudok mosogatni?

Nem tudok mosogatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon fura kérdés, tudom, de hátha más is találkozott már ilyennel.

Egy ideje vettem észre, hogy nem tudok normálisan elmosogatni. Forró vizet és neves mosogatószert használok, jó habos lesz a szivacs, elmosom, leöblítem vízzel azután félre teszem őket.

Ámde majd nem mindegyik foltosra szárad. És ez még a kisebbik gond. Olyan mintha zsírosak lennének, elmosom és ha végighúzom rajta a kezemet zsírosak a tányérok és tálak.

Mit csinálok rosszul? Már nagyon zavar, pedig mindent úgy csinálok, mint régen.


Köszi előre is mindenkitől


2022. márc. 22. 07:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A "neves" mosogatószerek jó része csak a nevéböl él, nem igazán minöség tapasztaralom szerint.

De én egész más módszerrel mosogtok, amivel sokkal jobb eredményt érek el és emellett még kevesebb vízre is van szükség: a mosogatni valókat csak röviden leöblítem vízzel (nem beletesezm a vízbe), utána a szivacsra teszek töményen mosogatószert, azzal minden egyes tányért, edényt végigdörzsölök, és félreteszem a mosogató mellé.

Ha végigértem ezzel, akkor amit még elbirok, olyan meleg vízzel leöblítem öket és a csurgatóra teszem.

Így sokkal tisztábbak, mert erösebben hat a mosogatószer, illetve a forró öblítés a feloldott szennyezödést tökéletesen leviszi.

2022. márc. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, általában foltosra száradnak. Én el szoktam mindent törölni szárazra.

Lehet, hogy túl sok a mosogatószer és nem öblíted le rendesen. Vagy nem mostad el alaposan, és még a zsíros edényt öblíted le.

2022. márc. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Vagy a szivacs nem jo
2022. márc. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Használj másik mosogatószert.
2022. márc. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor majd megteheted, vegyél mosogatógépet. Addig is - előttem jó tanácsokat kaptál.
2022. márc. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek!!! :)
2022. márc. 23. 07:05
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy: használj ecetes öblítést, illetve a DM saját márkás - denkmit - mosogatószereit.
2022. márc. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig tudom ajánlani a Lidl-ben kapható (ha még kapható) CLEFFEKT mosogatószert. Sokkal jobb, mint a márkás cuccok!
2022. márc. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!