Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 4 lakásos új építésű társasház...

4 lakásos új építésű társasházban vettünk lakást. Nem tervezünk a költségek miatt közös képviselőt megbízni. Milyen megoldások vannak arra, hogy a feladatokat (kb.) egyenlően osszuk szét, hogy az ügyek menjenek képviselő nélkül is?

Figyelt kérdés
Az első időszakban (kb. az első évben) várhatóan sok garanciális ügy is lesz. Kérem, az írjon, akinek van használható ötlete, de még jobb, ha személyes, működőképes tapasztalata. Köszönöm.

#lakóközösség #társasház #közös képviselő #kis létszámú társasház #mikro társasház
2022. márc. 22. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Aki affinitást érez rá! És jobban ráér. Ha kéne képviselő, ha nem én biztos nem csinálnám ingyen, akkor sem ha elegendő pénzem lenne. Ez az én időmből menne én vállalok pluszt.
2022. márc. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Aki egy adott feladatot a 4 lakás közül elvállal, annak a másik 3 adjon meghatalmazást és akkor eljárhat az ügyben a ház nevében.
2022. máj. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!