Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktatok szemetet szedni "Te...

Fárasztó96 kérdése:

Szoktatok szemetet szedni "Te szedd" keretén belül?

Figyelt kérdés
Vagy egész évben?

#Szemétgyüjtés
2022. márc. 25. 17:04
 1/8 Metionin ***** válasza:
Az egyetemi szemétszedésen mindig részt vettem, amíg volt, azt hiszem, az utóbbi pár alkalmat már a Te szedd-el közösen csinálták.
2022. márc. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A harmadik házban lakom a bolt mellett abban az utcában ami arrafelé vezet amerre a település szélén azok az emberek laknak akiket nem szeretnél szomszédnak.

Namost el lehet képzelni hogy a vízelvezető árokban és a virágos kertemben mennyi szemét termelődik... A majmok minden eldobálnak, pedig van kit szemétgyűjtő edény szinte mindegyik ház előtt.

Szóval én szedem.

2022. márc. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert az "Én dobálom el!"-ben sem vagyok benne!
2022. márc. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én sem dobálom el, de tuskóbéla bátyám után szedhetem az eldobált csikket, taknyos zsepit, a kutya után a cart. Nagyon öröm, mit ne mondjak, de apám se képes rászólni (heti fél vödör csik+zsepi, havi kb. 1zsák kutyacar). Rendszerint a csokipapir is nálunk landol (jó a kapunk, mindent befúj a kapu alatt a szél a lépcső alá, reggel érdemes seprü+lapáttal indulni). Én sem szemetelek, saját területen mégis szemétgyüjtök. Van mikor máshol (falun belül) is elviszek dolgokat a kukáig.
2022. márc. 26. 03:43
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem, mert fizetek 54 féle adót.
2022. márc. 26. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
53%
4. Na az irritáló tud lenni, anyáméknál is folyamatosan szedni kell az árokpartról más szarát, mert pl. az iskolából hazamenő gyerekek eldobálják menet közben.
2022. márc. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Gyerekek is eldobálják, igen. Szerintem a szülők se különbek, ahol a gyerekek eldobálják a szemetet.
2022. márc. 26. 09:04
 8/8 Metionin ***** válasza:
7. Biztos nem, csak a szülők nem előttünk hajigálják el, hanem ki tudja hol, ahol járnak napközben. Bár a felnőttek után inkább a csikket szedtük mindig, kocsiból vagy bicikliről nem nagyon dobáltak el szemetet előttünk, a csikket viszont elpöckölték lazán. Amikor suli után egy csapat gyerek elvonult, akkor meg zacskókat, félig megevett szenyát, csokipapírt, petpalackot stb. szedtünk utánuk rendszeresen. Amikor nem volt kutyánk, a kerítésen is lazán bedobták.
2022. márc. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!